DomůNovinkyRybáři ztratili svazovou vodu, rybaření ukončili kvůli změně vlastníka lokality

Rybáři ztratili svazovou vodu, rybaření ukončili kvůli změně vlastníka lokality

- Reklama -

Středočeský územní svaz oznámil, že rybáři ukončují rybolov na vodní ploše Vltava 2B. Rybářskou lokalitu tvořila nádrž Vojkovice, která ale nedávno změnila majitele. O vodu měli zájem i rybáři.

Ilustrační foto: Středočeský územní svaz.

O možné ztrátě rybářské lokality se spekulovalo delší dobu, protože nádrž Vojkovice, na které středočeští rybáři rybařili, změnila po dražbě majitele. Teď je to oficiální. Od 19. dubna 2022 není možné na nádrži Vojkovice (vodní plocha Vltava 2B) provádět svazový rybolov.

„K dnešnímu dni, 19. 4. 2022, byl z důvodu změny vlastníka, kterým se stal soukromý subjekt, ukončen rybolov na vodní ploše Vltava 2B, kterou tvoří pískovna Vojkovice,“ informoval Středočeský územní svaz na webu.

 

Rybáři měli o vodní plochu zájem

O nádrži Vojkovice jsme na InRybar.cz psali v souvislosti s již zmíněnou dražbou. Právě o tuhle vodu měli rybáři zájem, kdy na její nákup měli vyčleněných 21 miliónů korun. Ovšem ani tato tučná částka nestačila.

„Současný majitel ji musel dát do dražby, do které jsme se přihlásili a vyčlenili jsme na ni 21 miliónů korun, ale bohužel to nestačilo,“ řekl pro magazín InRybar.cz mluvčí středočeských rybářů Václav Šámal.

 „Mrzí nás to, udělali jsme pro to maximum. Výborem SÚS jsme měli stanovenou částku, kam až půjdeme. To jsme dodrželi,“ nechal se slyšet i předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Oprava.
    Takže svazové plochy budou postupně patřit mafiánům, zbohatlíkum a zápďákům. Hnus!

    ODPOVĚĎ

  2. To je problem, ktery jsme si vypestovali sami tim, ze se chodi lovit na soukromaky. Je to vydelecny byznys a pak to laka dalsi k podobnemu investovani.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -