DomůNovinkyRybářka o svatební noci pokořila osobní rekord, velkou rybu chytila v šatech

Rybářka o svatební noci pokořila osobní rekord, velkou rybu chytila v šatech

- Reklama -

Americká rybářka Eliot Granville zažila krásnou svatbu v Port Aransas v Texasu. Když veselka skončila, namísto svatební noci vyrazila rybářka s novomanželem na ryby. A rybářka ulovila velkou rybu.

Ilustrační foto: InRybar.cz

O úlovku o svatební noci informovala celá řada amerických médií, třeba web eu.caller.com. Právě ten uvedl, že 34letá rybářka Eliot Granville s jejím manželem Johnem se o svatební noci vydali na ryby – bylo to přání nevěsty.

 

Nevěsta v šatech chytila velkou rybu

Zamilovaná dvojice se tak vydala do Red Dot Pier v Corpus Christi v americkém Texasu. Nevěsta byla na rybaření tak nedočkavá, že se ani nevysvlékla ze svatebních šatů. A po 45 minutách rybaření to přišlo! Rybářka Eliot ucítila ránu do rybářského prutu.

VIDEO: Podívejte se na velkou rybu, kterou nevěsta dokázala ulovit

Zmíněný web eu.caller.com uvedl výpověď úspěšné rybářky, která se svěřila s tím, že záběr nebyl nikterak prudký. Pak ale ryba začala bojovat, takže zdolávání se rázem protáhlo na 10 až 15 minut. S vytažením velké ryby nakonec musel pomoci manžel. Ten se vydal k nedaleké rybářské skupině pro podběrák, aby bylo možné rybu vytáhnout.

 

Ryba vážila odhadem přes 20 kilo

Nakonec se povedlo rybu vytáhnout, šlo o rybí druh black drum (smuha vousatá), která odhadem vážila 40 až 50 liber, což je v přepočtu přes 20 kilogramů váhy. Nevěsta se s velkou rybou vyfotila, a pak ji pustila zpátky do vody.

Úspěšná rybářka se potom ještě svěřila s tím, že ji po zdolávání zdolávaly ruce. A že bylo zapotřebí dvou dospělých rybářů, aby ji pomohli rybu zvednout, protože sama by to nezvládla. 

Chcete si přečíst o dalších rybářských zážitcích z Ameriky? Pak se podívejte na tyto články, ve kterých se dozvíte celou řadu zajímavých informací o rybaření za oceánem. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -