DomůAkční nabídkaRybářské lehátko, které drží nízkou cenu: Pohodlný spánek u vody díky velké...

Rybářské lehátko, které drží nízkou cenu: Pohodlný spánek u vody díky velké matraci

- Reklama -

Sehnat levné rybářské lehátko není v aktuálním období nic jednoduchého, protože zdražování zasáhlo i rybářský trh. Přesto i v dnešní době jde sehnat cenově přívětivé lehátko na ryby za slušné peníze.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Ceny letí strmě vzhůru i u rybářského vybavení. Někteří rybáři ještě před několika měsíci za jejich oblíbené rybářské produkty dávali citelně méně peněz. A teď je situace o poznání kritičtější. Přesto! I za těchto podmínek na rybářském trhu jsou pořád takové produkty, které drží cenu.

Tak jako například rybářské lehátko Bedchair Siesta od české značky ZFish. Právě tuto rybářskou postel si rybáři oblíbili i proto, že je k dostání za hodně rozumnou cenu, která patří k nejnižším na rybářském trhu. Pojďme se na tohle rybářské lehátko podívat blíže…

 

Lehátko pro rybáře ZFish Bedchair Siesta

Populární rybářská postel na déletrvající výpravy za rybami, kdy u vody nocujeme. Na tomto rybářském lehátku najdeme hned několik předností, které nás ihned „trknou do oka“. Co například? Na tomto rybářském lehátku každý rybář ocení třeba velký prostor.

Rozměry lehátka ZFish Bedchair Siesta jsou 205 centimetrů na délku a 85 centimetrů na šířku. Takže na posteli se pohodlně vyspí i urostlejší rybář, kterého nebude nikde nic tlačit ani svírat. Super! Levné lehátko na ryby ZFish Bedchair naleznete na e-shopu Chyť a pusť za super nízké peníze.  

Na tomto rybářském lehátku si hodně rybářů zamilovalo to, že nemá žádné upevňovací klouby. Díky tomu tak na lehátku není nepříjemná část, která zejména urostlejší rybáře kolikrát tlačila do zad, a po několika dnech způsobovala nepříjemnou bolest. To pohodlí je díky absenci kloubů na lehátku opravdu obrovské

VIDEO: Jak vypadá levné lehátko ZFish Bedchair Siesta? Mrkněte na něj ve videu

K maximálnímu pohodlí samozřejmě přispívá i matrace, která je vyrobena z odolného a snadno omyvatelného materiálu Oxford 600D. Takže i když rybář při deštivém pobytu u vody, kdy je všude spousta bahna, matraci zašpiní, nevadí to. Stačí vlhký hadr a vše bude zase rychle čisté. Super!

 

Lehátka jsou k dostání ve dvou provedeních

Jak rybář nastaví výšku lehátka, když nejsou k dispozici žádné klouby na nastavení polohy. Žádný strach! Na tomto levném lehátku Bedchair Siesta od české značky ZFish najdeme teleskopické nohy, s jejichž pomocí nastavíme lehátko do takové polohy, která bude pro nás nejpříjemnější.

Pochopitelně, teleskopické nohy pak oceníme i na nerovném terénu, kdy díky nim budeme mít matraci v krásné rovině. Teleskopické nohy na lehátku pro rybáře jsou potom zakončeny širokými patkami, které zabraňují zaboření. Takže i když bude rybář pobývat na rozbahněném terénu, nevadí to. Stabilita je díky rozšířeným patkám zajištěna!

Rybáři si tato levná lehátka pro na ryby mohou vybrat ve dvou provedeních. První lehátko se dodává v 6nohém provedení, druhý typ potom v 8nohém provedení. Pokud rybář nejezdí na nějak extrémní vody s těžkým terénem, pak mu bohatě postačí 6nohá verze lehátka, která je navíc levnější. Na druhou stranu: Rybáři, kteří chtějí velkou stabilitu, a například chtějí na lehátku i pohodlně sedět na jeho jakékoliv části, pak by měl sáhnout po 8nohém modelu.

Jaké lehátko na ryby vybrat? Pokud chcete nějaké levné, ale kvalitní a pohodlné rybářské lehátko, pak se rozhodně podívejte na tato od české značky ZFish. Patří k tomu nejlevnějšímu na trhu! Rybářská lehátka Bedchair Siesta od české značky ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -