DomůAkční nabídkaRybářský hit od české firmy: vidličku na prut zavrtáte do nejtvrdšího terénu

Rybářský hit od české firmy: vidličku na prut zavrtáte do nejtvrdšího terénu

- Reklama -

Vidlička pod prut není zrovna tím kusem vybavení, o kterém by si rybáři dlouze povídali. A přitom se jedná o jednu z nejdůležitějších součástí výbavy, protože „drží“ prut při lovu. Jakou ale vybrat?

Už jste se u vody s tímto taky setkali? Přijdete k oblíbenému revíru, jenže vás překvapí tvrdý břeh. Když už v břehu nejsou kameny, tak kolikrát hlína tak ztvrdne, že do ní nejde zapíchnout vidličku na prut. S tímto je ale konec! Česká značka ZFish vymyslela parádní vidličku na prut, kterou zavrtáte i do toho nejtvrdšího terénu.

 

Vidlička na prut Carbon Drill Bankstick

Tohle je jednoznačně jeden z největších hitů letošní sezóny. A ono se není čemu divit! Právě vidličky patří k nejpoužívanějšímu druhu vybavení. Ovšem jak už jsme výše nakousli: ne všude je lze zapíchnout. Tuhle vidličku ale zavrtáte i do super tvrdého terénu. Vidličku na prut od české značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

V čem je tato vidlička od české firmy ZFish tak unikátní? Ve spodní části vidličky je schovaný nerezový kolík. Ten stačí jednoduše odšroubovat, a následně ho vložit do připraveného otvoru. V tu chvíli vznikne komfortní držák, s pomocí kterého vidličku mnohem snadněji „vrazíte“ i do tvrdého podkladu – třeba do jílovitého břehu s kameny.

Onen držák je zpracovaný z kvalitního materiálu, takže rybář se nemusí obávat toho, že by mu „zůstal v ruce“. Držák se navíc velmi pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré nebo zašpiněné ruce. Kromě zmíněného držáku pak k pohodlnějšímu zavrtání vidličku do tvrdého terénu přispívá i koncovka vidličky ve tvaru vrutu. Bomba!

 

K dostání ve dvou délkách

Pochopitelně, tato vidlička je teleskopická, takže rybář si může nastavit její délku dle aktuálních podmínek u vody. Díky tomu tak rybář tuto vidličku použije na různých typech revírů – jak s rovným terénem, tak například i na zarostlých vodách, na kterých je zapotřebí mít špičky prutu ve vyšší poloze.

VIDEO: Jak funguje chytrá vidlička od české značky ZFish? Mrkněte na video

Navíc, tyto vidličky si lze vybrat ve dvou délkách. První typ je k dostání v délce 50 až 90 centimetrů, který je vhodnější na méně náročné vody. Pokud pak rybář jezdí na vody s těžším terénem, pak určitě spíše ocení delší vidličky o délce 60 až 110 centimetrů.

Na těchto vidličkách si spousta rybářů oblíbila také jejich design. Vidličky mají elegantní carbonový vzhled, který působí opravdu luxusním dojmem. Samotná vidlička má potom ocelový vnějšek a hliníkový vnitřek. Rybář se tak může spolehnout, že tato vidlička vydrží i opravdu náročné používání na těžkých vodách. K dlouhodobé životnosti přispívá také povrchová úprava.

Jestli máte problém se zavrtáváním vidličky do břehu na vašem oblíbeném revíru, pak se určitě podívejte na tyto vidličky Carbon Drill Bankstick od české značky ZFish. Díky chytré vychytávce tyto vidličky zavrtáte i do hodně tvrdého břehu. Chytré vidličky najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Hrazda ZFish Carbon Buzzer Bar

K těmto vidličkám jsou potom vhodné hrazdy Carbon Buzzer Bar od české značky ZFish. Právě tyto hrazdy mají totožný vzhled, takže rybář tak jednoduše vytvoří krásnou „soupravu“, která bude vypadat opravdu fantasticky. Hrazdy od české značky ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Největší předností těchto hrazd je jejich rozměr – ten činí 30 centimetrů, takže hrazdy jsou parádně skladné. I proto je rybáři používají i na krátkodobé vycházky za kapry. Přitom ale hrazdy nabízí spoustu místa až pro 3 pruty. Takže rybář je může používat i při lovu na soukromých vodách. Palec nahoru!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -