Domů Rybolovné techniky Kaprařina NUTRIGO odhaleno! Revoluční nástraha na kapry s tekutinou uvnitř, která je až...

NUTRIGO odhaleno! Revoluční nástraha na kapry s tekutinou uvnitř, která je až 50x úspěšnější než boilies!

- Reklama -

Výroba návnad a nástrah pro mě znamená něco, co mohu jen stěží popsat. Není snad den, kdy bych nepřemýšlel nad rybou a jejím požadavkem na příjem potravy, trávením a vším, co s tím souvisí. Z koníčku se stala práce, která mě moc baví a možná i proto se kolikrát vydávám na cestu, která vede do neznáma, a snažím se na ní objevit něco nového.

Výrobě návnad a nástrah se věnuji už více jak 20 let. Za tu dobu jsem poznal několik výjimečných surovin, které jsou pro ryby velmi lákavé. Většina úspěšných výrobků má vždy úzkou souvislost s přírodou, proto se většina zásadních ingrediencí destiluje a extrahuje přímo v naší laboratoři.

Produkty LK Baits tak nesou známku originality, inovace a také kus našeho života. Jsem pyšný na náš vývojový tým, protože vnímat mé bláznivé nápady není jen tak pro každého. To musíte být více než rybářský blázen a fanatik. Martin Hájek, vedoucí naší výroby, je jeden z těch chlapíků, s kterým rád sdílím své myšlenky.

Čerstvé patentky jsou důležitou surovinou pro výrobu NUTRIGO

Zdá se, že boilies je skutečně nejúspěšnější návnada a nástraha pro lov kaprů. Moc dobře si pamatuji na své začátky, kdy jsme na některých revírech používali boilies vůbec jako první. Pro nás to tehdy znamenalo, jako bychom objevili svět. Boilies chytalo neuvěřitelně! Ten rozdíl oproti jiným nástrahám byl skutečně markantní. Jenže jak šel čas, bylo potřeba zázračné navoněné kuličky vylepšovat rybími moučkami, přírodními aromaty, extrakty a dalšími ingrediencemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kolik stojí NUTRIGO? A v jakých baleních se prodává? Zjisti více!

Boom vývoje a výroby boilies ušel v krátkém čase neskutečně rozsáhlou cestu a dosahovat pravidelně dobrých výsledků, znamenalo používat kvalitnější a neokoukané ingredience. Dlouhá léta jsme pracovali na tom, abychom vyvinuli stabilní návnadu, která by byla v mnohém pro ryby úplně nová, atraktivnější a ve výsledku úspěšnější. Vím, je to troufalé a odvážné, ale přeci ten, kdo nesní krásné sny, jako by nežil.

 

NUTRIGO: Začíná nová éra kaprařiny!

Velmi dlouho držel vývojový tým LK Baits tajemství jménem NUTRIGO pod pokličkou a několik let jsme finální realizaci odkládali, protože tohle sousto bylo opravdu veliké! Věděli jsme, že máme v ruce komplexní návnadu, která může být úspěšnější než boilies a také může pěkně zahýbat nejedním rybářským revírem!

NUTRIGO je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí!

Sloučit naše požadavky, všechny ty úžasné komponenty a ztvárnit je do jednoho produktu technologií, která jim nevezme kvalitu, byl téměř nereálný úkol, ale my se stále nechtěli vzdát našeho snu. Musíme se přiznat, že vše okolo NUTRIGO v počátku přesahovalo naše technické ale i finanční možnosti.

NUTRIGO: Nezůstane kámen na kameni

NUTRIGO si vyžadovalo spoustu změn v naší výrobě, nových technologií, ale také neuvěřitelné množství času, které jsme potřebovali na různé testy, aby fungovalo podle našich představ. Čas plynul a každý rok jsme posouvali NUTRIGO o kousek dál a blížili se malými krůčky k našim reálným představám a kýženým zkušebním výsledkům. Nyní se píše rok 2020, kdy NUTRIGO dosáhlo našich představ a věříme, že v mnohém přesáhne atraktivitu a úspěšnost všech dostupných rybářských návnad na rybářském trhu!

Dámy a pánové, držte si pruty…

NUTRIGO právě přichází!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kolik stojí NUTRIGO? A v jakých baleních se prodává? Zjisti více!

 

Použití, výhody a vlastnosti NUTRIGO

 • Jeden kus NUTRIGO je až 50x atraktivnější než jedna kulička kvalitního boilies, proto pro přilákání ryb stačí jen minimum návnad.
 • NUTRIGO obsahuje tekuté jádro s čistými přírodními výtažky
 • NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolaly potřebu se krmit.

Kusová výroba a ruční práce je také součástí NUTRIGO

 • NUTRIGO můžete na menších revírech používat samostatně, ale kvůli vysoké pořizovací ceně můžete přidávat k Vašemu ověřenému krmení, čímž zvýšíte několikanásobně zájem o Vaše krmné místo.
 • Čím větší množství NUTRIGO použijete, tím více přírodních signálů vnesete do vodního prostředí a máte tak větší šanci rybu nalákat a docílit rychleji záběr.
 • Po přijmutí NUTRIGO rybou a narušením jednotlivých vrstev požerákovými zuby, pohybem a dýcháním ryby se z dýchacího aparátu začne uvolňovat a šířit potravní signál, který začne stimulovat další a další ryby.
 • Narušením vnějších vrstev zrychlujete reakci NUTRIGO (pro rychlejší účinek, můžete propíchnout několik návnad např. boilies jehlou nebo vrtáčkem).
 • Jednotlivé vrstvy spolu neustále reagují, proto NUTRIGO může měnit konzistenci, barvu i vůni.

NUTRIGO: Přišel čas na změnu

 • Uvnitř NUTRIGO může docházet k reakcím a vpíjení se tekutiny do okolních vrstev až vylučování tekutiny na povrch návnady
 • Rozpustnost NUTRIGO je pozvolná a je odvislá od teploty a ataku ryb
 • Průměr NUTRIGO není stabilní, ale pohybuje se od 22-24 mm
 • 100% přírodní produkt s obsahem vysokého podílu extraktů, přírodních látek a aminokyselin, prosíme, skladujte nejlépe v temnu a chladu.

 

Přišel čas na změnu: Seznamte se s NUTRIGO 

NUTRIGO Bloodworm: Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi.  NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem ale i na jiných lokalitách, protože ryby mají potravní signál z patentek v sobě velmi dobře zakódovaný. Hrstka návnad vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých patentek!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na rybí – masové – kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci se Spice Shrimp. Celoroční použití!

V jedné návnadě je extrakt a výtažek, který se rovná 300 g živých patentek.

 

NUTRIGO Coco: Energetická mléčná bomba vyrobená ze syrovátkového proteinu, čokolády, karamelu, extraktu Stévie cukerné a dalších ingrediencí. NUTRIGO Coco vysílá do vodního prostředí uhlohydrátový signál, který ryby vyhodnocují jako potřebný zdroj energie především v zimním období a před třením. NUTRIGO Coco v procesu výroby podstupuje procesem zrání vlivem mléčných bakterií, kdy dochází ke specifické reakci, která láká ryby na velkou vzdálenost. Uvnitř NUTIGO Coco je navíc extrakt vyrobený několikaměsíčním pomalým extrahováním aroma z kokosového ořechu do alkoholu.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na sladké – mléčné – kořenité bázi návnad. Celoroční použití, ale jeho největší síla je v zimních měsících.  Výborný v kombinaci s  G-8 Pineapple, Wild Strawberry a Compot HHDC. Celoroční použití!

 

NUTRIGO Mango: Příchutě ovocných bází mají po celém světě nachytáno tisíce kaprů, ale co se stane, když do jedné návnady použijete skutečně vysoký koncentrát získaný z  tropického ovoce, který ještě díky různé době těkavosti jednotlivých složek mění své aroma? Universální návnada pro situace, kdy potřebujete co nejrychleji nalákat ryby na krmné místo. Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejem je pro ryby něčím tak exclusivním a novým, že jej můžete použít na všech typech revírů.

Doporučujeme používat samostatně, nebo jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na sladké – ovocné – kořenité bázi návnad.  Výborný v kombinaci s  G-8 Pineapple, Compot NHDC a Purple Plum. Celoroční použití, ale jeho největší síla je v zimních a letních měsících.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kolik stojí NUTRIGO? A v jakých baleních se prodává? Zjisti více!

 

NUTRIGO Peper: Nikdo neví proč, ale pepř je historicky a statisticky nejlepším ostrým atraktantem všech dob a díky naší speciální technologii můžeme do návnad aplikovat koncentráty z nejlepších druhů pepře na světě. Při testech jsme byli doslova v šoku, jak kapři louskali jedno peprné NUTRIGO za druhým, aby se dostali k ostré tekutině, která je rozpuštěna do naší tekuté potravy All Amino Nutric. Neuvěřitelná kombinace!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové – rybí – kořenité bázi návnad.  Výborný v kombinaci s Peperin, Chilli Squid a Sea Food. Celoroční použití pro trofejní ryby!

 

NUTRIGO Plumberry: Všechny spadlé peckoviny a plody do vody jsou pro ryby lehce dostupnou potravou, kterou vyhledávají na základě přírodního signálu, který jsme aplikovali dovnitř této bomby! NUTRIGO Plumberry obsahuje olej ze švestkových pecek za studena lisovaných s krásně mandlově marcipánovou vůní. Olejový destilát uvnitř jednoho kusu návnady se rovná jednomu kilogramu peckovin! Ve spojitosti s ostatními výtažky a ingrediencemi je NUTRIGO Plumberry neskutečným lákadlem pro kapry a amury.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové – rybí – kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci s Purple Plum a Wild Strawberry. Celoroční použití!

 

NUTRIGO Plankton: Jemná nenápadná přírodní vůně planktonu s aplikovaným výtažkem dospělců buchanek a perlooček rozpuštěných do louhu bentických organismů vyskytujících se ve sladkovodním i mořském systému. Ano to je NUTRIGO Plankton! Návnada s neskutečnou přírodní silou lákat ryby z velkých vzdáleností na Vaše krmné místo a favorit všude tam, kde se hojně vyskytují slávky, šneci, mušle a jiné organismy dna.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové – rybí – kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci s Peperin, Mussel a Nutric Acid.  Celoroční použití!

 

Popis k řezu NUTRIGO

1) FISH ACTIV – Vnější vrstva Nutrigo se po vhození do vody okamžitě aktivuje, začíná okolo nástrahy měnit chemo-signál a vylučuje do širokého okolí potravní informaci o nutričně bohaté potravě. Vedle přírodních ingrediencí, je do vrstvy FISH ACTIV použita speciální směska aminokyselin, která společně s atraktanty aktivuje čichové a chuťové buňky ryb.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kolik stojí NUTRIGO? A v jakých baleních se prodává? Zjisti více!

2) HNV PROFIL – Speciálně vyvážená nutriční vrstva, která se do vodního prostředí pozvolna uvolňuje, tvoří pevnou kostru NUTRIGO a především tvoří nedílnou součást enzymatického procesu. HNV PROFIL je v závislosti na druhu složen pouze z těch nejlepších ingrediencí, jako jsou mléčné proteiny, bentos, plankton, výtažky z bylin, rybí extrakty a sacharidy.

NUTRIGO Coco na začátku naší nové technologie, kde se používá drcený kokos

3) ENZYM PROCESS – Tenká vrstva, která začíná reagovat až po určité době zrání a vytváří enzymatickou reakci uvnitř NUTRIGO, kde spouští přirozený signál, který ryby velmi dobře znají z přirozeného prostředí a vnímají ho jako lehce dostupnou nutričně bohatou potravu. Maximálně zrychluje proces trávení a aktivuje ryby k opakovanému příjmu NUTRIGO.

4) ORGANIC NUTRIC – Tekuté jádro vyrobené z přírodních látek, které ryby excitují prostřednictvím čichových i chuťových vjemů. ORGANIC NUTRIC se pomalu uvolňuje z nástrahy, čímž se NUTRIGO stává atraktivní po velmi dlouhou dobu. Po příjmu NUTRIGO rybou (narušení vrstev) dochází k okamžitému šíření signálu a aktivaci všech ryb v okolí!

Lukáš Krása

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

20 KOMENTÁŘE

 1. Cenu sem cekal mnohem vyssi.. drzi se prumeru ceskeho trhu 😊😊.. skoda ze u nas nestoji boilies jak v UK kde nejvyssi rady firem stoji polovina a mene😊…

 2. Je to napsáno pompézně. Pokud to chytá, cena je odpovídající. Určitě to tisíce rybářů vyzkouší.

  • Ano, čím větší zbytečnost nebo sra-a, tím bombastičtější potřebuje reklamu. Ale chytat to bude, určitě blbce z řad wostrejch kaprařů.

 3. Určitě koupím na vyzkoušení 🙂 ! Vypadá to luxusně 🙂 .a Decathlon je špatný i na krmení 🙂 (kus gumy)

  • Dobrý den .
   Zdá se mi že jste ani Decathlon neměl . Buď tě objektivní . Už mě nebaví jak obviňování určité značky . A je mi jedno která to je . Rybáři a je zábava , jsme v přírodě a užíváme si . Kam to všichni hrotite ?
   Ať plavou Eda

 4. Začíná to skoro bojovou hudbou . Navození atmosféry která značí skoro zrození nové planety . A jejda zase koule . Dnes plněná . Vlastně takové rybý Rafaelo . Jen chybí kokos a u vnitř oříšek . Jak věřit někomu kdo jednou zalhal . Zalhal a nijak mu to nevadilo . Kdo jednou zalže , zalže zase bez okolků . Škoda že se nevyrábí testovací balíček .
  No ať plavou Eda

 5. Tak tohle uz pouzivam hezky dlouho a nic sem nemusel testovat ani vymyslet specialni technologie!staci si koupit PVA kapsle,naplnit je dipem a zabalit je do boilies testa!10minut na pare a je to!luxusni boilie tak vyjde do 150 kc z tech nejlepsich surovin!!

 6. Krása,konečně bude možnost na svatého Valentýna rybám dopřát obvykle pochoutky pro ženské pohlaví jako je Rafaelo nebo ferrero huraaa díra na trhu zaplněná

 7. A jak se to nastražuje aby kapalina nevytekla dříve než se to dostane na místo a než si to ryba rozlouskne, jak je popsano ?

 8. Vypadáto opravdu luxusně sám když to vidím tak na to mám chuť teď ještě aby na to měli chuť i kapři . Každopádně určitě bych něco co stojí 500 kč za 800 gramů nikdy do vody neházel. Je to pro lidi který peníze nemusej řešit a těch je určitě dost aby se to LK rentovalo .

 9. 50x účinnější,….to znamená že na levý prut chytil 50 kaprů a na pravý prut kde neměl nové nutrigo, tak chytil jednoho??? Nebo jak to ten kluk vypočítal…? 100 kaprů ku 2 kaprům, 200 kaprů ku 4 kaprům?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -