DomůSoutěžeSada hlásičů Flajzar za 6000 korun zdarma? Stačí odpovědět na 3 otázky

Sada hlásičů Flajzar za 6000 korun zdarma? Stačí odpovědět na 3 otázky

- Reklama -

Asi není rybáře, který by neznal českou firmu Flajzar s.r.o., která vyrábí TOP elektroniku na ryby. A teď můžete jeden takový nadupaný produkt získat zcela zdarma! Stačí se zúčastnit soutěže. 

Ta pravá rybářská sezóna je tady! A právě jeden z rybářů bude mít začátek jarní části rybářské sezóny ještě radostnější. Proč? Protože česká společnost Flajzar s.r.o. spustila dubnovou soutěž o nadupanou sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1). Zkusíte štěstí?

 

Rybář může vyhrát sadu za skoro 6000 korun

Ve spolupráci s českou společností Flajzar s.r.o. jsme spustili atraktivní soutěž pro rybáře. Rybář díky ní má jednoduchou šanci získat nadupanou sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1) . Co je důležité pro to udělat? Fakt toho moc není!

Jak se zúčastnit soutěže?

Je to naprosto jednoduché! V níže přiloženém formuláři stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky. Ty rybáře, kteří odpoví správně, vložíme do jednoho osudí, a poté z něj losováním vybereme jednoho šťastlivce. Soutěž trvá do 30. dubna 2023!

Upozorňujeme, že do soutěže může být zařazena jedna e-mailová adresa pouze JEDNOU. Do jarní soutěže o sadu hlásičů od české firmy Flajzar s.r.o. není možné posílat jednu unikátní e-mailovou adresu vícekrát. Pokud se tak stane, budou všechny takové e-mailové adresy ze soutěže vyřazeny.

Jak vyhlásíme vítěze?

Nejspravedlivější je losování, takže po ukončení soutěže – o půlnoci 30. dubna 2023 – vložíme všechny správné odpovědi do jednoho osudí. A právě z něj následně vylosujeme jednoho šťastlivce, který obdrží sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1)  zcela ZDARMA.

Podmínky soutěže

Připomínáme, že podmínkou soutěže je souhlas k tomu, že jste obeznámení s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami, a se zpracováním osobních údajů. Výherce po vylosování kontaktujeme s žádostí o poskytnutí fotografie s výhrou.

 

Soutěžní otázky, na které je zapotřebí odpovědět

V tomto formuláři najdete 3 jednoduché otázky. Pokud na ně odpovíte správně, budete zařazení do soutěže o sadu signalizátorů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1). Nápovědu na soutěžní otázky pak najdete na e-shopu FLAJZAR .

 

 

O jaký produkt se soutěží?

Rybáři, kteří v této jarní soutěži s českou firmou Flajzar s.r.o. odpoví na 3 výše položené otázky správně, mohou vyhrát nadupanou sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1) . Co je to za sadu? Jedná se o populární sadu hlásičů, které nabízí TOP kvalitu, přitom je ale k dostání za rozumné peníze.

Začněme signalizátory: Rybáři na těchto hlásičích od české firmy Flajzar s.r.o. milují kromě zmíněné kvality a odolnosti také jednoduché ovládání. Rybář totiž během několika málo okamžiků nastaví jak tón, hlasitost, tak barvu diod signalizátoru (červená, želená, modrá a fialová). Signalizátory jsou proto maximálně vhodné i pro technicky méně zdatné rybáře, kteří nepotřebují přehršel vymožeností.

I když jde o jednu z nejlevnějších sad od české firmy Flajzar s.r.o., tak přesto tato elektronika na ryb nabízí špičkové vlastnosti. U hlásičů Flajzar Fishtron E3TX mluvíme například o magnetickém snímání vlasce. Díky této technologii je hlásič schopný rozpoznat i ty nejjemnější záběry od opatrných ryb. V tu chvíli pak hlásiče vydávají jak akustický, tak světelný signál.

VIDEO: Jak vypadají hlásiče Flajzar Fishtron E3TX? Mrkněte na video

Pochopitelně, součástí sady Flajzar Fishtron E3TX (2+1) je i příposlech RX Mini. Tento špičkový příposlech rybářovi nabízí spárování až s 9 zařízeními od české firmy Flajzar s.r.o. Rybář tak okamžitě dostane jasný signál, že se „něco děje“. Příposlech lze spárovat jak s hlásiči, tak například i s čidlem ALF3.

Mimoto pak na příposlechu najdeme kvalitní LED osvícení, které vydává jasný světelný signál. Velkou výhodu pak vidíme v obrovské výdrži baterie, ale také v malých rozměrech příposlechu. Proto je toto zařízení tolik oblíbené jak na dlouhé rybářské výpravy, tak i krátké vycházky. Palec nahoru!  

 

Kdo vyhrál naposledy?

Tato jarní soutěž je „následovnicí“ zimní soutěže, která ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. probíhala před Vánocemi 2022. Tehdy jsme soutěžili o početnější sadu Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (3+1). Kromě toho pak byly součástí soutěže i další ceny.

To, že se vyplatí zúčastnit soutěže, pocítilo na vlastní kůži několik šťastných výherců. Nadupanou sadu hlásičů za 7500 korun v zimě vyhrál pan David S. z Trhových Svinů. Lampu pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3 vyhrála paní Lenka H. z Čimelic. A třetí cenu, kterou byla čelovka Flajzar Fishtron HL346 s přijímačem vyhrál pan Radek M. z Čáslavi. Na výherce z minulé soutěže se můžete podívat v tomto vyhlášení.

Pokud se chcete zařadit mezi tyto rybářské šťastlivce, pak se vyzkoušejte štěstí! Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky, a pokud odpovíte správně, pak máte šanci vyhrát nadupanou sadu hlásičů za více jak 6000 korun od české firmy Flajzar s.r.o. Hodně štěstí!  

Zdroj a ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -