Jamsky rybník

- Reklama -

Soukromý revír Jamsky leží poblíž Benešova mezi Prahou a Táborem ve Středočeském kraji. To jistě ocení rybáři z velkých měst, protože rybník Jamsky leží například od Prahy opravdu kousek. Rybník Jamsky má rozlohu 1 hektaru. Jeho hloubka se pohybuje od 1,5 metru, přičemž v nejhlubších místech hloubka dosahuje až 4 metry.

Prostředí okolo soukromého revíru Jamsky je velice klidné a pohodové. Okolo rybníku Jamsky se rozprostírají čisté lesy nebo rozlehlé louky. Atmosféra okolo rybníku Jamsky tak rybářům nabízí pohodovou rybařinu. Břehy rybníku jsou travnaté a je z nich velice pohodlný přístup k vodě, což rybáři ocení zejména při zdolávání ryby.

Na rybníku Jamsky si mohou rybáři zachytat za velice příznivou cenu. Navíc v ceně povolenky je i kapr do 3 kilogramů. Na soukromém revíru Jamsky je provozován i zimní rybolov na dírkách, kdy se na tomto rybníku chytají lososovité ryby.

návštěvníci rybníku Jamsky mají při lovu k dispozici hned několik služeb, které zpříjemní jejich lov. Rybáři si mohou za výhodnou cenu objednat ubytování v chatkách nebo karavanech. Na břehu rybníku Jamsky lze i za nízkou cenu stanovat. Rybáři při delším pobytu mohou využít i nabídku sociálních služeb, například sprchy. Samozřejmostí je občerstvení.

rybnikjamskyRybník Jamsky je velice dobře zarybněn. V rybníku žijí kapitální kapři a amuři. Rybáři zde ale mohou chytit další kaprovité ryby, například cejny, tlouště nebo líny. Samozřejmě ani fanoušci lovu dravých ryb nepřijdou zkrátka. V rybníku Jamsky mohou ulovit štiky, sumce, úhoře, okouny, candáty nebo boleny. V rybníku Jamsky je i bohatá obsádka pstruhů duhových. Neváhejte, a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha revíru: 1 ha

Kraj: Středočeský

 

Nejlepší cesta k revíru: Směr Tábor po E 55 za Bystřicí u Benešova odbočit vpravo na Petrovice- Drachkov a pokračovat na Vrchotovy Janovice. Před Janovicemi odbočit vpravo na hráz rybníka Zrcadlo. Dále asi 1 km rovně až do osady Braštiny.

 

Rybník Jamsky

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

24 hodin – 400,- Kč (v ceně 1 kapr do 3kg)

Zimní chytání na dírkách – 350,- Kč (v ceně 1kg pstruh, siven)

 

Pravidla lovu:

1.) Při lovu mohou být používány nejvýše 2 udice na jednu osobu.

2.) Při zacházení s úlovky se vyžaduje maximální opatrnost. Pokud vězí háček hluboko v jícnu ryby, je nutno háček odstřihnout.V případě zjištění jakékoli poškození ulovené ryby je rybář povinen hlásit tuto skutečnost správci areálu, který rozhodne, zda rybu vrátit vodě či nikoli.

3.) Ryba uložená ve vezírku nebo jiném zařízení na uchovávání ryb je považována za ponechanou.

4.) Na všech lovných místech platí zásada čistého prostředí. Toto platí i v celém areálu.

5.) Rozdělávání ohňů mimo určená místa je zakázáno.

6.) Každý návštěvník zodpovídá za své věci. Ty je povinen zabezpečit tak, aby nemohlo dojít k jejich zcizení.
7.) Zákaz koupání.

8.) Veškerá vozidla musí zůstat na vyhrazeném parkovišti.

9.) Provozovatel nenese zodpovědnost za škody na zdraví návštěvníků.

10.) Z areálu bude vykázána osoba, která neuposlechne napomenutí správce, nebo poruší ustanovení tohoto řádu. Stejně tak bude vykázána osoba, která se bude chovat nepřístojným a rušivým způsobem. V případě neuposlechnutí výzvy k opuštění areálu smí správce rušitele vyvést, a to bez náhrady se zákazem lovu.

11.) Majitel nebo správce revíru, je oprávněn kontrolovat úlovky a zavazadla lovících, včetně prostorů vozidel zaparkovaných v areálu.

 

Nabízené služby:

  • Chatička – 4 lůžka/noc – 300,- Kč

– celkem 4 chatičky
– nutno se vybavit vlastním spacím pytlem/přikrývkou

  • Karavan/noc –  100,- Kč

– možnost elektrické přípojky

  • Stan/noc – 50,- Kč
  • Sprcha – 30,- Kč
  • Akce pro uzavřenou společnost (teambuilding, rybařské akce, závody) – možnost rezervace areálu na celý víkend.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov Jamsky rybník 

Odpovědná osoba: Koubová Melánie

Telefon: 602 313 715

E-meil: [email protected]

Webové stránky: www.jamsky.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -