skingbranding-banner

Podnovoveský rybník


Soukromý revír Podnovoveský rybník leží v Jihočeském kraji nedaleko obce Nová Ves a jen pár kilometrů od Českého Krumlova nebo Českých Budějovic. Soukromý revír Podnovoveský rybník je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Podnovoveský rybník je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Podnovoveský rybník tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru Podnovoveský rybník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Podnovoveský rybník jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Podnovoveský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru Podnovoveský rybník mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Podnovoveský rybník je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 22 ha

Kraj: Jihočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Denní – 200 korun

 

Pravidla lovu:

 • Co není tímto rybářským řádem výslovně povoleno, je přísně zakázáno. Porušení tohoto rybářského řádu bude potrestáno vykázáním rybáře od rybníka. Vykázaným osobám nebude v budoucnu prodána povolenka.
 • Lovící je povinen co nejšetrněji zdolávat ryby. Jediná povolená montáž při lovu na položenou je průběžná montáž s jedním jednoháčkem. Lovící smí takto nastražit maximálně 2 pruty, přičemž vzdálenost mezi krajními pruty nesmí překročit 3 metry. Třetí prut je možno dokoupit za 100 korun na 24 hodin. K rybolovu lze použít pouze návnady a nástrahy rostlinného původu. Dravé ryby jsou celoročně hájeny – lov pouze na zvláštní písemné povolení správce.
 • Na rybníce není možná rezervace místa.
 • Bez zakoupené povolenky nelze začít rybolov a ukončení rybolovu je nutno oznámit správci 30 minut před odjezdem. Na revír je vydávána pouze denní povolenka.
 • Na rybníce je povoleno rybařit pouze v úseku mezi tabulemi „ZAČÁTEK RYBOLOVU“ a „KONEC RYBOLOVU“. U tabule „ZAČÁTEK RYBOLOVU“ je vyhrazeno jedno rybářské místo POUZE pro vozíčkáře či držitele ZTP/P karet (místo č. 1). Na hladině je vytvořena hranice rybolovu spojnicí mezi tabulí „ZAČÁTEK RYBOLOVU“ a „KONEC RYBOLOVU“ a nejzazší částí ostrova. Za tuto hranici nesmí rybář vstupovat.
 • Na rybníce lze vnadit všemi rybářskými způsoby ze břehu pouze na odhoz (košíček, raketa, kobra atd.)
 • Každá ulovená ryba, kterou si lovící ponechá, musí být ihned řádně zapsána do úlovkového lístku. Ponechaný úlovek musí být živý předložen ke kontrole při odevzdání úlovkového lístku, ale také při kontrole břehem rybaření, kterou provádí pověřené osoby.
 • Od 22:00 do 06:00 platí režim nočního rybolovu. Rybář se chová obzvláště tiše, aby nerušil ostatní rybáře. V době nočního rybolovu nelze zakoupit povolenku, rybář nesmí ukončit rybolovu ani nesmí odjet od vody.
 • Ryby si lze přisvojovat pouze od 06:00 do 20:00 hodin
 • Lovící je povinen zacházet s rybami co nejšetrněji, a proto je povinen použít dostatečně velký podběrák, ekosak či dostatečně velký vezírek, podložku pod ryby a dezinfekci. Na rybníce lze rozdělávat oheň pouze v nadzemních grilech či v uzavřených nádobách.
 • U rybníka a v jeho těsné blízkosti je zakázáno zpracovávat ryby (kuchat, škrábat).
 • Při odjezdu bude obsluha namátkově prohlížet zavazadlové prostory aut včetně samotných zavazadel.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov Podnovoveský rybník

Web: podnovoveskyrybnik.unas.cz

Facebook: facebook.com/Podnovoveský-rybník

Telefon: 731 963 138

Nové články v rubrice

Rybník Strhaná Hráz

admin | přečteno: 15331x | 24.01.2017 | Žádné komentáře

Soukromý revír rybník Strhaná Hráz leží v Jihočeském kraji v obci …

Rybník Záluží – Velká Dálka

admin | přečteno: 13786x | 24.01.2017 | Žádné komentáře

Soukromý revír rybník Záluží – Velká Dálka leží v Jihočeském …

Pstruhařství Kaplice

admin | přečteno: 9762x | 6.01.2017 | Žádné komentáře

Soukromý revír Pstruhařství Kaplice leží v Jihočeském kraji v obci Mostky a …

Komentáře

 • Krásné prostředí, dobré zarybnění (kapři kolem 22kg), skvělá cena a se správcem je rozumná řeč.

 • Za me teda hrůza, dve navstevy a jen tuny perlínů….. pri druhé návštěvě se po telefonu ptame zda jde možné rezervovat misto a bylo nam receno ze ne, ok, pri prijezdu na misto je misto kam jsme chteli volne tak si tam sedáme a po chvili prijde pan ze je tam rezerve pro kamarada…… takze si misto asi můžou rezervovat jen vybraní….. sedame tedy o dva fleky vedle a ejhle, pán vedle nas asi neni z nasi navstevy nadšený tak nam prehodi tri ze ctyr prutu….. když vnoci prijde konecne jizda samozdrejme sekneme a vytahujeme jeho a nase tri pruty zamotany opet do sebe….. rano to spravce omlouva tím ze je to mrzout a jeho znami a určitě to nebylo naschval….. za me nejhorší soukromak co jsem zažil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.