DomůSoutěžeRybář vyhrál sadu hlásičů za více jak 6000 korun. Odpověděl na 3...

Rybář vyhrál sadu hlásičů za více jak 6000 korun. Odpověděl na 3 otázky

- Reklama -

Zkusit štěstí v soutěži na InRybar.cz se vyplatí! O tom se přesvědčil rybář Štěpán M. z Velkých Hostěrádek. Ten se zúčastnil soutěže, kterou pořádala česká firma Flajzar s.r.o. A rybář vyhrál!

Soutěž na InRybar.cz ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. probíhala v dubnu 2023. Na vylosovaného soutěžícího pak čekala nadupaná sada hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1) , která stojí více jak 6000 korun.

Aby se rybář nebo rybářka mohli soutěže zúčastnit, stačilo odpovědět na 3 jednoduché otázky. A pokud daný soutěžící odpověděl správně, byl zařazen do osudí. Celkově se soutěže o sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1) zúčastnilo skoro 1000 rybářů a rybářek.

 

Kdo vyhrál kvalitní sadu hlásičů s příposlechem?

Z osudí se správnými odpověďmi jsme pak vylosovali jednoho šťastlivce. A tím byl rybář Štěpán M. z Velkých Hostěrádek. Tomu česká společnost Flajzar s.r.o. následně zaslala špičkovou sadu hlásičů s příposlechem.

Šťastný rybář nám pak zaslal fotografii s jeho špičkovou výhrou. Jak firma Flajzar s.r.o., tak i rybářský magazín InRybar.cz, rybářovi moc gratulují k jeho výhře! A pevně věříme, že s novou sadou hlásičů si užijete mnoho nezapomenutelných zážitků.  

 

Další soutěž se už chystá!

Zatím nebudeme prozrazovat úplné podrobnosti, ale už teď můžeme říct, že další soutěž se pomalu chystá! Proto doporučujeme pozorně sledovat sociální sítě společnosti Flajzar s.r.o., ale také rybářský magazín InRybar.cz.

Jen tak vám neunikne další soutěž o nadupanou cenu za pořádný balík peněz!

Foto výhry: Štěpán M. (se souhlasem), ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -