DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře do mrazu: tepelný komfort je až do -20 stupňů...

Spacák pro rybáře do mrazu: tepelný komfort je až do -20 stupňů Celsia

- Reklama -

Rybáři jezdí na déletrvající výpravy i v chladnějším období. Právě tehdy ryby spolehlivě berou. A u vody je božský klid! Aby měl rybář pohodlí, je zapotřebí mít kvalitní spacák na ryby. Jaký vybrat? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Jak často vypadá podzimní scenérie u vody? Rybář sedí pod střechou bivaku a skrze průhledné okno kouká na provazce deště, které padají všude kolem. Kvůli neustálému dešti je všude mokro, takže i zima. A do toho ten silný vítr!

Tohle jde chvíli vydržet, ale po pár dnech toho už každý rybář má plné zuby. Proto je zapotřebí mít stoprocentní komfort při ležení na lehátku. A tím myslíme především teplý spacák, ve kterém se rybář spolehlivě vyspí i za hodně špatného počasí. Jaký spacák na ryby vybrat? Hitem letošního roku je spacák od české značky ZFish.

 

Spacák pro rybáře ZFish Sleeping Bag Royal 5 Season

Toto je spacák, o kterém se v letošní sezóně hodně mluví. Ale divíte se? Tento spacák totiž nabízí suprovou kvalitu i do těžkých podmínek u vody, přitom je ale k dostání za super peníze! V dnešní době, kdy všechno zdražuje, je tohle výrazné plus! Levný spacák pro rybáře od české značky ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

Čím začít? Určitě monstrózními rozměry. Spacák má totiž na délku 220 centimetrů, takže se do něj vleze i hodně vysoký rybář, který se do něj může i zachumlat tak, aby měl i krytou hlavu. To je hodně důležité při výpravách za rybami už v pozdní části rybářské sezóny. Šířka spacáku je potom 100 čísel, tudíž se do něj vejde i hodně urostlý rybář, kterého nebude nikde nic nepříjemně svírat nebo tahat.

Kromě velkých rozměrů tento spacák nabízí zajímavé vychytávky, jako například praktické otvory v jeho vrchní části. Právě těmito otvory může rybář vytáhnout ruce, takže může přímo ve spacáku pohodlně obsluhovat třeba mobilní telefon, anebo si číst zajímavou knížku nebo magazín. Super!

VIDEO: Jak vypadá spacák pro rybáře od české značky ZFish? Mrkněte na video

Další vítanou vychytávkou je i stahovací popruh, díky kterému jde spacák spolehlivě připevnit k lehátku. Díky tomu tak spacák nespadne na mokrou a špinavou zem. Tohle je příjemné plus, které by na kvalitním rybářském spacáku chybět nemělo.

 

Spacák do mrazu: tepelný komfort až do -20 stupňů

Největším plusem tohoto spacáku od české značky jsou jeho vlastnosti v chladném počasí. Jde o to, že tepelný komfort rybářského spacáku ZFish Sleeping Bag Royal 5 Season je až do -20 stupňů Celsia. To znamená, že rybářovi bude teplo ve spacáku i v hodně studeném počasí. Za tohle obrovský palec nahoru!

Jak je možné, že v tomto spacáku je takové teplo i za hodně studeného počasí? Jde o to, že je vyplněný kvalitními dutými vlákny. Právě ty mají takové vlastnosti, že spolehlivě udrží teplo uvnitř spacáku.

K vysoké odolnosti a komfortu pak přispívá i materiál Quattro-tex. Ten najdeme na vnějšku spacáku. Co je to za materiál? Jeho princip tkví v tom, že dovnitř spacáku nepustí žádnou vlhkost, zároveň je ale dýchatelný, takže zvnitřku spacáku se dostanou nežádoucí páry, které by se uvnitř srážely, takže by ve spacáku bylo vlhko.

Pokud aktuálně hledáte opravdu kvalitní spacák za suprovou cenu, apk se rozhodně podívejte na tento od české značky ZFish. Spacák má vynikající vlastnosti i v hodně studeném počasí, takže rybářovi bude teplo i na těch nejtěžších výpravách. Levný spacák pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -