DomůAkční nabídkaŠpičkové hlásiče na ryby FOX za pár stovek: platí na ně obrovská...

Špičkové hlásiče na ryby FOX za pár stovek: platí na ně obrovská sleva

- Reklama -

Signalizátory jsou pro každého moderního rybáře neodmyslitelným parťákem. Rybářské hlásiče rybáře výrazně upozorní i na ten nejjemnější záběr od ryby. Teď můžete mít kvalitní hlásiče za pár korun. 

Ilustrační foto: PARYS

V dnešní době bychom asi napočítali jen málo kaprařů, kteří nepoužívají hlásiče na ryby. Právě tahle chytrá elektronika dokáže rozpoznat i jemný záběr od ryby. V tu chvíli rybáře upozorní jak akustickým, tak vizuálním signálem.

Pokud právě hledáte nějaké kvalitní signalizátory na ryby, na které se můžete stoprocentně spolehnout, pak se podívejte na jedny od věhlasné společnosti FOX. Nabízí dokonalé vlastnosti, přitom jsou ale dostupné za super nízkou cenu. A nyní ještě s výraznou slevou!

 

Signalizátory na ryby FOX Mini Micron

Velmi oblíbené signalizátory od renomované anglické společnosti FOX, které nyní mohou mít rybáři za výrazně lepší cenu. Na těchto rybářských hlásičích každý rybář oceňuje moderní funkce, přitom ale i jednoduché ovládání. Zlevněné hlásiče od firmy FOX najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu!

Rybářský signalizátor na ryby Fox Mini Micron se swingery

Jak už jsme nakousli, velkým plusem těchto přístrojů je, že se velmi jednoduše ovládají. Rybář si naprosto jednoduše nastaví jak hlasitost, tak tón. Jedním tlačítkem lze vybrat hned ze 4 úrovní hlasitostí, a pak dalším tlačítkem ze 4 různých úrovní tónu. Rybář si tak vše nastaví podle aktuálních požadavků.

Dalším plusem je, že na tomto signalizátoru si lze nastavit také citlivost daného přístroje – celkově ze dvou úrovní. Díky tomu je rybář schopný reagovat na aktuální podmínky, které panují u vody (např. na sílu proudu). Velkou výhodu vidíme také v tom, že hlásiče FOX Mini Micron nabízí rozdílný tón při „padáčku“.

VIDEO: Jak vypadají hlásiče FOX Mini Micron? Podívejte se na video

Rybáři mají tyto signalizátory FOX rádi i díky povedenému designu. Signalizátory mají jednoduchý, ale elegantní design, kterému dominují vysoké uši s LED diodami a výrazný reproduktor. Tohle je hodně povedené!

 

Výrazně svítící LED diody

Kromě výrazné akustické signalizace se u těchto hlásičů rybář může spolehnout také na výrazné LED diody. Ty jsou umístěné na vrchní straně „uší“, aby bylo co nejlépe viditelné. Takže rybářovi neunikne žádná „vizuální signalizace“. A to ani ve tmě nebo v mlze.

Hlásič na ryby Fox Mini Micron

Důležitou funkcí je také to, že rybář si může nastavit jas LED diod. Jas se nastavuje naprosto jednoduše: stačí podržet tlačítko na ovládání hlasitosti, a pak stisknout tlačítko na ovládání tónu. Rybář si může vybrat hned z několika barevných variant – k dispozici jsou hlásiče s červenými, oranžovými, zelenými a modrými diodami.

Signalizátory na ryby FOX Mini Micron jsou vybavené také zdířkou o velikosti 2,5 mm. Rybář do ní může zapojit externí drátkové příposlechy, ale také svítící swingery, které se v posledních letech při nočním lovu ryb na položenou hojně používají.

Na těchto signalizátorech od anglické společnosti FOX pak najdeme i ochranné prvky, díky kterým nedojde k poškození udic. Jde například o gumové vložky pro ochranu prutu, díky kterým rybář nepoškrábe lak na blanku. Zároveň jde o jakousi „pojistku“ při prudkém záběru.

Hlásiče na ryby Fox Mini Micron

Jestli aktuálně hledáte opravdu kvalitní hlásiče na ryby za nepřekonatelně nízkou cenu, pak se určitě podívejte na tyto přístroje od anglické firmy FOX. Signalizátory Micron Mini nabízí perfektní vlastnosti i do těžkých podmínek, zároveň se velmi jednoduše ovládají. Nyní za super peníze! Zlevněné hlásiče na ryby najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -