DomůAkční nabídkaŠťavnatá jako kus ovoce: Sladká nástraha na amury a kapry do ohřívající...

Šťavnatá jako kus ovoce: Sladká nástraha na amury a kapry do ohřívající se vody

- Reklama -

Léto se pomalu blíží. A právě v tuhle chvíli dozrává ovoce na stromech. Hodně z nich je i v blízkosti našich revírů, odkud slaďounké plody padají přímo do vody. A tohohle by měli rybáři využít. 

Ilustrační foto: LK Baits

Při chytání kaprů a amurů v teplé vodě rybáři často používají sladké nástrahy. A není se co divit! Právě sladké příchutě se za vyšších teplot dobře šíří vodním prostředím, kde lákají ryby k záběru. Sladké příchutě ale nejsou k vidění jenom u boilies nebo pelet. Ne! Hodně silnou vůni ovoce nabízí i nugety na kapry, které mají navíc atraktivní konzistenci.

 

Nugety na kapry (příchuť mango)

Nugety na kapry byly původně zamýšleny jako lákavé krmení na kapry a amury. Tato návnada je vymyšlená tak, aby ihned po vhození do vodního prostředí začala vydávat koncentrovanou pachovou stopu. A tohle vypouštění atraktivních látek je ještě silnější, když má voda v revíru vyšší teplotu.

Nugety na kapry LK Baits Mango

No ano! Pokud nugety na kapry hodíme do teplejší vody, tak se na nich velmi rychle vytvoří sliznatý povrch, ze kterého jde pouhým okem vidět uvolňování atraktivních látek. Naprostý „mrak“ pak nugety vytvoří v tu chvíli, kdy s nimi začne někdo hýbat (třeba kapr na lovném místě). Nugety na kapry jsou k dostání na e-shopu LK Baits .

Nugety jsou velmi zajímavé i díky jejich unikátní konzistenci. Jde o to, že jsou mnohem měkčí než boilies, a výrazně měkčí než klasické pelety. Ostatně to je důvod, proč se z nich tak dobře uvolňují všemožné atraktivní látky, a proč tak dobře vytváří pachovou stopu ve vodním prostředí.

VIDEO: Jak pracují nugety ve vodě? Mrkněte na video, ve kterém to jde vidět

A pokud mluvíme konkrétně o mangových nugetách, tak musíme zmínit i jejich výrazné zbarvení. Jde o to, že nugety při krmení vytvoří nepřehlédnutelný „koberec“ na krmném místě, takže si jich kapr nebo amur všimnou i z větší vzdálenosti. Tohle je fakt vleká paráda!

 

Krmení, na které rybáři začali chytat

Nugety byly původně zamýšleny jako krmení na kapry a amury. Ale jak už to tak bývá, tak rybáři musí napíchnout všechno na nebo pod háček. A to i tyto nugety. Výsledky se dostavily okamžitě, protože díky výrazné vůni, chuti a agresivnímu uvolňování atraktivních látek jde také o ideální nástrahu pro rychlé chytání.

Rozpůlené nugety na kapry LK Baits Mango

Takže pokud rybář chce udělat co nejvíce záběrů v krátkém čase, je tohle zajímavá varianta. K rychlému chytání ryb na feeder nebo položenou pak výrazně napomáhají i super atraktivní průměry nugety. Ty jsou totiž dodávány buďto ve velikosti 10 nebo 17 mm, což jsou opravdu takové průměry, na které si „troufne“ ryba jakékoliv velikosti. Ale o tu zábavu přece jde, ne?

Na tuto „poptávku“ firma LK Baits okamžitě zareagovala tím, že začala nugety více inovovat. Jak? Asi nejviditelnějším vylepšením je to, že firma Lukáše Krásy vyvinula plovoucí nugety na kapry a amury, které se po vhození do vody nadzvednou nad dno, takže jdou mnohem lépe vidět i na těžkých terénech. Vynikající nápad!

Prasklá nugeta na kapry LK Baits Mango

Pokud hledáte atraktivní nástrahu do teplé vody, kdy třeba ryby už nic jiného ani nechtějí, pak se rozhodně podívejte na tyto šťavnaté nugety na kapry a amury. Nástraha nabízí silnou vůni, atraktivní chuť, a agresivní vypouštění atraktivních látek. Nugety jsou k dostání na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -