DomůAkční nabídkaStojan na pruty za méně jak 1000 korun: ideální na krátké vycházky...

Stojan na pruty za méně jak 1000 korun: ideální na krátké vycházky na ryby

- Reklama -

Některým rybářským produktům se také nevyhnulo výrazné zdražování v posledních měsících. Přesto! Pořád na trhu najdeme oblíbené rybářské vybavení, které si drží příznivou cenu. Jako tento stojan.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

To zdražování v posledních měsících bylo u některých věcí opravdu citelné. I v takové situaci ale některé české značky pořád dokážou držet cenu nízko. Typickým příkladem je česká značka Giants Fishing, která stále nabízí jeden z nejlevnějších stojanů na pruty. Ten nestojí ani 1000 korun! Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Tohle je jeden z nejvíce populárních stojanů na pruty na česko-slovenském trhu. Ale ono se není čemu divit! Právě tento rybářský stojan totiž vychází na naprosto nepřekonatelné peníze! A přitom nabízí perfektní vlastnosti. Super levný stojan na pruty najdete na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

Stojan na rybářské pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3

I když je tento stojan na pruty opravdu levný, přesto nabízí zajímavé vlastnosti. Oblíbili si jej zejména ti rybáři, kteří potřebují stojan na krátkodobou vycházku. Proč? Jde například o velmi jednoduchou konstrukci, díky které stojan u vody ihned postavíme, a pak zase sbalíme. Ta rychlost a jednoduchost je prostě perfektní!

K používání i při krátkodobých vycházkách pak láká i velmi nízká hmotnost. Ta činí pouhých 1,6 kilogramu, takže se tento stojan k vodě nepronese. A jelikož se dodává v textilním obalu, tak se na ryby i velmi pohodlně nese. Za tohle palec nahoru!

 

Hrazdy lze použít samostatně

Na stojanu pak lze samozřejmě nastavit jeho rozměry. Co se týče výšky, tak tu lze upravovat od 37 do 50 centimetrů. Rybář tak může reagovat na nejrůznější terénní nerovnosti, které na jeho oblíbeném revíru jsou. Dále pak lze nastavit i délku, a to od 83 do 128 centimetrů. Takže rybáři může tento stojan použít i při lovu na různě dlouhé udice.

Rybářský stojan Giants Fishing Rod Pod TR 3

Tento stojan je tak opravdu univerzálním pomocníkem, který můžeme používat jak při lovu kaprů, ale také při lovu úhořů nebo dravců na rybičku na položenou. Důležitá je i šířka hrazd, která je 50 centimetrů, a která dovoluje položení prutů i s rozměrnými navijáky. Toho místa je prostě hodně!

Obrovským plusem z našeho pohledu je potom také to, že díky rychloupínacím zámkům lze ze stojanu vytáhnout samotné hrazdy. Ty jsou vybavené ostrými vidličkami, které rybář může zapíchnout i do tvrdšího terénu. Takže hrazdy lze používat samostatně! Tohle je fakt paráda!

Pokud aktuálně potřebujete lehký, skladný, a hlavně levný stojan na pruty, tak jste ho právě našli. Tento stojan na pruty od české značky Giants Fishing si oblíbila velká spousta rybářů právě proto, že je jako dělaný na krátkodobé vycházky. Levný stojan na pruty Rod Pod TR3 najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu!

 

Obrovské slevy na produkty Giants Fishing

Už jste připraveni na novou sezónu, která se bleskurychle blíží? Pokud ne, pak by vás mohly zajímat výrazné slevy na e-shopu Chyť a pusť, díky kterým si rybáři mohou obstarat celou řadu produktů od české značky Giants Fishing za super nízké ceny.

Jde například o vynikající „masážní“ křeslo pro rybáře Gaube XT, na které si rybář může nastavit podpěrku na krční páteř. Díky slevě můžete mít toto křeslo na ryby za nepřekonatelně nízkou cenu. Kromě toho si ale můžete vybrat i zlevněné bivaky, pruty, navijáky nebo lehátka. Vše najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -