DomůAkční nabídkaTrumf na úhoře: Jak mít hodně záběrů od „vodních hadů“? Zkuste tenhle...

Trumf na úhoře: Jak mít hodně záběrů od „vodních hadů“? Zkuste tenhle jednoduchý trik

- Reklama -

Lov úhořů na žížaly patří k nejkrásnějším rybařinám vůbec. Člověk sedí v noční přírodě a jen poslouchá zvuky z okolí. Z některých jde strach! Ten ale zmizí, když se svítící číhátko začne třepat.

Ilustrační foto: LK Baits

Něco tam je! Bum! Policajt rázem bouchne do prutu. Záběr! V momentě, kdy rybář zasekne, tak ucítí tuhý tah ryby. Tohle je úhoř! Ryba, která se snaží držet u dna a co nejrychleji najít nějakou zajímavou překážku, ve které by se schovala. Jak úhoře úspěšně chytat? Základem je těmto rybám předložit atraktivní nástrahu!

Taky to tak milujete? Sedíte na oblíbeném revíru, a když zvednete hlavu, tak na čistém nebi uvidíte zářivé hvězdy. Člověk se při pohledu do tohohle nekonečna cítí tak malý! Ale zároveň součástí toho VŠEHO! Není čas na pozorování noční oblohy, je třeba dávat pozor, jestli se nehýbou číhátka. A už je to tady! První svítící policajt vystřelí až k prutu. Záběr! Zásek! Je tam! Jak to ale udělat, abychom záběrů od úhořů měli co nejvíce?

Základem je kvalitní nástraha! Právě nástraha kolikrát rozhoduje o tom, jestli něco chytíme. A na úhoře používáme jednu z nejdokonalejších nástrah, kterou rybařina zná – rousnice. Ano! Právě tahle živá dobrota je na úhoře to nejlepší. Jenže! I rousnice jde vylepšit? Jak? Ideální je tyhle masité žížaly namočit do speciálního dipu na úhoře, protože nástraha pak dostanete mnohem silnější pach. A to chceme!

 

Predator Booster

Možná to někomu přijde jako podivnost, ale je zapotřebí si uvědomit, že úhoři mají extrémně citlivý čich, který nejde třeba s lidským vůbec srovnávat. Tyhle ryby dokážou rozpoznat kapičku lákavé esence v obrovském množství vody. Však také proto jsou úhoři tak úspěšní lovci, protože dokážou „vyčenichat“ chutné sousto na pořádně velkou vzdálenosti. Predator Booster je dostupný na tomto e-shopu

Proto dává vylepšení pachové stránky rousnice/žížaly velký smysl. Ale jak to udělat? Je to naprosto jednoduché! Prostě použijte Predator Booster, který se pro chytání úhořů skvěle hodí. Co to je? Jedná se o velmi koncentrovaný roztok, který napodobuje rozkládající se „živočišnou hmotu“. Proto tenhle booster vydává tak extrémně silný zápach.

Ale právě tohle při lovu úhořů potřebujeme! Díky boosteru bude kroutící se rousnice vydávat ještě silnější zápach, takže pravděpodobnost toho, že ji úhoř najde, výrazně roste. Představte si to takhle: Syrové maso na stole taky vydává nějaký pach, ale mnohem silnější vůni má ve chvíli, kdy ho hodíme na gril. Takhle nějak – jednoduše řečeno – funguje i Predator Booster.

VIDEO: Jak použít Predator Booster na vylepšení rousnice? 

Nepřehánějte to s dávkováním! Booster je opravdu hodně koncentrovaný, takže stačí nanést na rousnice jen několik kapek. Pak nechte booster alespoň 20 až 30 vteřinek působit, aby se lépe uchytil na žížalách. A pak nahoďte to vody! Booster se na rousnice velmi pohodlně nanáší i proto, že je k dostání v praktických lahvičkách s úzkým hrdlem. Stačí prostě „pipetou“ nanést několik kapek – vše je rychlé a jednoduché!

Pokud chcete úhořům nabídnout ještě zajímavější nástrahu, pak se rozhodně na tento booster podívejte! Jedná se opravdu o perfektní tekutinu s velmi silným zápachem, která dokáže z našich rousnice udělat ještě lepší sousto pro úhoře! Takže počet záběrů od „vodních hadů“ se může výrazně zvýšit! Predator Booster je k dostání na tomto e-shopu

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -