DomůNovinkyVIDEO: Když chce kapr vyplivnout háček! Fascinující záběry z lovného místa!

VIDEO: Když chce kapr vyplivnout háček! Fascinující záběry z lovného místa!

- Reklama -

Lov kaprů je rybolovnou disciplínou, které propadly statisíce rybářů nejen v České republice, ale všude možně v Evropě. Kapři některým rybářům skutečně uhranuli. A ono se není čemu divit, protože kapři dokážou dorůst do zajímavých rozměrů a nabídnout neskutečně zajímavé zážitky při jejich zdolávání. Jak to ale vlastně vypadá při záběru od kapra na lovném místě? To si můžete prohlédnout v tomto nádherné videu…  

Tohle video je fakt boží! Jde na něm vidět, jak rybáři pokládají nástrahu s krmením na lovné místo a snaží se přelstít nějakého zajímavého kapra. A pak to přijde! Na lovném místě se skutečně objeví vysněná ryba! Kapr se přiblíží k položené nástraze. A šluk! Ryba nasaje nástrahu s háčkem. A pak to začne!

Kapr se okamžitě snaží háček vyplivnout, anebo se minimálně „schovat“ v nějaké překážce. Je fascinující vidět, jak to vlastně vypadá v momentě, kdy kapr zabere. Jak se zaseknutá ryba chová v tu chvíli, kdy se píchne o háček. Tohle jsou opravdu hodně cenné záběry, při kterých rybář pochopí, jak to v tu chvíli pod vodou vypadá.

VIDEO: Jak to vypadá pří záběru od kapra pod vodou?  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -