DomůAkční nabídkaTenhle vlasec vydrží „mučení“: Ideální do ostrých kamenů, vázek nebo škeblí

Tenhle vlasec vydrží „mučení“: Ideální do ostrých kamenů, vázek nebo škeblí

- Reklama -

Odolné vlasce kolikrát rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu. Pokud rybář používá kvalitní vlákno, pak může být úspěšný i v těch nejtěžších podmínkách. Jeden takový silon představila česká značka. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Zažili jste to na rybách taky? Prut je po úspěšném zaseknutí ryby ohnutý jako namožená záda. Brzda občas pod náporem tahu ryby zabzučí jako naštvaný čmelák. Tohle vypadá na slušnější rybu! Pink! Když už se zdá, že má rybář navrch, najednou vlasec povolí. Co se to stalo?

Když přitáhneme povolený vlasec na břeh, tak se kolikrát ukáže, že vlákno prostě nevydrželo. A že prasklo při prvním kontaktu s nebezpečnou překážkou – typicky s ostrým kamenem, škeblí nebo třeba i po kontaktu s kusem dřeva. Proto je zapotřebí používat takové vlasce, které tohle všechno vydrží. Jedno takové vlákno známe…

 

Šokový vlasec Giants Fishing Snag Leader XL

Tohle je dokonalý navazovací materiál od české značky Giants Fishing, který nabízí opravdu vynikající vlastnosti. Jde především o to, že tento materiál vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách na náročných revírech. Šokový vlasec Giants Fishing Snag Leader XL je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu.

Absolutně nejdůležitější vlastností tohoto vlákna je to, že je extrémně odolné. Skutečně! Rybář může s tímto vláknem rybařit třeba na kamenitém dně, anebo na těch lokalitách, na kterých jsou „pole ostrých škeblí“. A přesto toto vlákno všechno vydrží.

Chcete důkaz? Pak se podívejte na přiložené video v tomto článku, ve kterém uvidíte, jak rybář silně dře s vláknem jak o ostrý kámen, tak ale například kus dřeva. Výsledek? Se šokovým vlascem to nic neudělá! A ono se není čemu divit, protože toto vlákno je vyrobeno z prvotřídních materiálů s pomocí moderních výrobních postupů. Výsledek je opravdu fantastický!

VIDEO: Testování šokového vlasce Giants Fishing Snag Leader XL

Velkou předností šokového vlasce Giants Fishing Snag Leader XL je také to, že má nenápadné zbarvení. Tento vlasec na kapry má zelenou barvu, která luxusně splývá jak se zarostlým, tak zaneseným dnem. Díky tomu ani opatrné a zkušené ryby nerozpoznají zradu, proto je toto vlákno vhodné i na silně prochytávané vody.

 

Vlasec je k dostání ve 3 průměrech

Dalším plusem tohoto vlákna je třeba nízká průtažnost. Ta je zásadní hned z několika pohledů. Zaprvé: Nízká průtažnost je vynikající zejména při zaseknutí ryby na větší vzdálenost. Jelikož je vlákno „neprůtažné“ tak se nenatáhne, takže zaseknutí háčku je rychlejší, pevnější a přesnější. Dále je nízká průtažnost vítanou vlastností při nahazování…

Šokové vlasce Snag Leader XL od české značky Giants Fishing jsou k dostání ve třech průměrech. Rybáři si mohou vlákna vybírat v průměrech 0,50 mm (nosnost 20,5 kg), 0,55 mm (nosnost 22,7 kg), a poté 0,60 mm (nosnost 27,3 kg). Mezi nejprodávanějšími typy je nejhrubší varianta, která se skvěle osvědčila i při lovu těch největších a nejtěžších kaprů.

Tyto šokové vlasce od české značky Giants Fishing si rybáři mohou obstarat v 80metrových návinech. Tohle je luxusní, protože rybáři z nich mohou vytvářet i dlouhé návazce, tzv. předvazy. Palec nahoru!

A další suprovou zprávou je, že tyto šokové vlasce na kapry od české značky Giants Fishing jsou k dostání za super cenu. Pokud bychom se totiž podívali na podobné výrobky u jiných firem, pak by za takový produkt mohla být cena mnohonásobně vyšší. Podívejte se na šokové vlasce Giants Fishing na rybářském e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -