DomůAkční nabídkaRybaření: 3 křesla pro rybáře za pár korun, která nabízí pohodlí a...

Rybaření: 3 křesla pro rybáře za pár korun, která nabízí pohodlí a velký prostor

- Reklama -

Rybářské křeslo je pochopitelně základem pro pohodové rybaření. Aby si rybář užil u vody příjemné chvíle, je prostě nutné si pohodlně hovět. Takže kvalitní rybářské křeslo je nutností! 

Ilustrační foto: PARYS

Ale bacha! Tím neříkáme, že za křeslo pro rybáře je nutné utratit půlku výplaty. To ani náhodou! Na rybářském trhu jsou i levná rybářská křesla za velmi příznivé ceny, které ale nabízí fakt perfektní vlastnosti. Pojďme se na některé „skryté poklady“ podívat blíže…

 

Křeslo pro rybáře MIVARDI Comfort Quattro?

Jedno z nejvíce populárních rybářských křesel na rybářském trhu od české značky MIVARDI! A my se nedivíme! Právě tohle rybářské křeslo nabízí všechno, co by mělo nabízet. Čím začít? Určitě velkým prostorem pro sezení! Rozměry sedací části jsou 55 x 45 centimetrů, takže toto křeslo pro rybáře je vodné i pro urostlejší postavy. Rozměry zádové části jsou potom 55 x 71 centimetrů, takže místa pro pohodlné opření je také dostatek. Super! Křeslo pro rybáře MIVARDI je dostupné na e-shopu PARYS.

Z našeho pohledu je velkým plusem i to, že toto rybářské křeslo MIVARDI Comfort Quattro má i jednoduchou konstrukci. Rybář nemusí nic komplikovaně rozdělávat. Ne! Stačí pár okamžiků a vše je přichystáno pro pohodlné sezení u vody. K maximálnímu pohodlí pak přispívají i područky s pomocí kterých se nastavuje i poloha opěradla. Takže rybář si může navolit tu nejvíce pohodlnou polohu, aby se mu u vody co nejlépe sedělo. Nádhera!   

Křeslo pro rybáře Comfort Quattro od české značky MIVARDI zaručuje i vysokou nosnost, která činí 160 kilo! Takže levné rybářské křeslo unese i urostlejšího rybáře! Silnou stránkou je i maximální stabilita, ke které přispívají i velké patky na konci nohou. Nohy jsou teleskopické, takže rybář si může polohu křesla krásně přizpůsobit i na hodně těžkém terénu. Za tyhle nízké peníze je tohle fakt hodně povedené křeslo pro rybáře! Levné křeslo od české značky MIVARDI je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Rybářské křeslo LK Baits Active Line

Pokud hledáte levné rybářské křeslo v maximální kvalitě, pak se podívejte na toto od přeloučské firmy LK Baits. Křeslo pro rybáře Active Line patří k bezkonkurenčně nejlevnějším na trhu, ale přitom nabízí skvělé vlastnosti. Cenově dostupné rybářské křeslo je dostupné na e-shopu PARYS.

I u tohoto křesla pro rybáře můžete počít s velkým prostorem. Sedací část nabízí prostor o rozměrech 55 x 46 centimetrů. Zádová část pak 55 x 70 centimetrů. Co se týče nosnosti, tak ta činí 160 kilo. Pokud si tohle všechno sečteme dohromady, pak nám vyjde, že tohle křeslo pro rybáře je vhodné i pro urostlejší postavy.

VIDEO: Jak vypadá rybářské křeslo LK Baits Active Line? 

Velkou předností levného křesla pro rybáře od LK Baits je jeho polstrování, které je krásně „hutné“. A právě tohle luxusní polstrování je tou nejlepší zárukou pro pohodlné posezení, které bude až „nutit“ ke spánku. Paráda! I u tohoto křesla lze nastavovat polohu opěradla s pomocí područek. Křeslo od české značky LK Baits si můžete obstarat na e-shopu PARYS.

 

Křeslo pro rybáře Giants Fishing Gaube XT

Tohle křeslo pro rybáře od české značky Giants Fishing nemůže v tomhle výběru chybět! Proč? Protože na něm milujeme jeho konstrukci! Zejména pak díky jeho nastavitelné opěrce hlavy. Takže rybáři, kteří si potrpí pro maximální pohodlí pro svou krční páteř, by pak měli zpozornět. Opěrku lze nastavit tak, aby co nejlépe podpírala krční páteř, takže rybář si tak může užít nádherné pohodlí u vody. Super! Rybářské křeslo Giants Fishing je k dostání na e-shopu PARYS.

Velkou výhodou je i velmi bytelná konstrukce, která slibuje vysokou nosnost. K tomu přispívají i odolné a pevné komponenty z oceli o průměru 22 a 25 mm. I přes bytelnou konstrukci ale toto křeslo pro rybáře má nízkou váhu – jen 6,8 kilogramů. Samozřejmě, součástí této konstrukce jsou i masivní koncovky na nastavitelných nohách proti zaboření do měkkého terénu.

VIDEO: Jak vypadá rybářské křeslo Giants Fishing Gaube XT? 

Levné křeslo pro rybáře Giants Fishing Gaube XT nabízí z našeho pohledu velmi zajímavou konstrukci, velké pohodlí a krásný design. Ano, oproti výše představeným je sice dražší, přesto rybáři by podle nás měli o tomto povedeném křesle vědět! Oblíbené křeslo pro rybáře od Giants Fishing najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -