DomůNovinkyVIDEO: Gigantičtí amuři na krmném místě! Fascinující podívaná, ze které se tají...

VIDEO: Gigantičtí amuři na krmném místě! Fascinující podívaná, ze které se tají dech

- Reklama -

Amuři patří odjakživa k vyhledávaným rybím druhům při letním rybaření. Právě během vyšších teplot jsou tyto ryby velmi aktivní, takže rybáři se jim snáze trefí do chuti. A pokud se rybářovi podaří najít tu správnou nástrahu, pak může zažít nefalšované rybářské eldorádo. Ten, kdo někdy měl amura na prutu, nám dá jistě zapravdu, že se jedná o obrovského bojovníka! Jak se vlastně amuři chovají na krmném místě?

Foto: InRybar.cz

Aby rybář dokázal úspěšně chytat vybraný rybí druh, je dobré, když zná jeho návyky a chování ve vodě. Proto tohle podvodní video pro rybáře je naprostý klenot! Proč? Je na něm totiž zachyceno chování amurů na krmném místě, kteří s velkou chutí sbírají chutnou návnadu. A navíc! Na videu jde krásně vidět i to, jak amur sebere nastraženou nástrahu. Tohle je velmi zajímavá podívaná!

Na tvrdém písčitém dně jde vidět, jak leží návnada. A právě ta přiláká amury, kteří jsou pořádně urostlí. Ryby s chutí sbírají návnadu, ovšem jednomu amurovi se do cesty „připlete“ i nástraha. A teď přichází ten fascinující moment!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané pelety na amury z kukuřice! Dostupné za super cenu!

Rybář totiž z videa dostane dojem, že amur setsakramentsky dobře ví, že se právě chytil. Ve chvíli, kdy se mu háček zapíchne do spodního pysku, tak jde vidět, jak amur „zkoprní“. A jako by se snažil udělat něco, aby mu háček vypadl. Jenže to se nestane! Rázem tak začne amur panikařit, až se zcela chytí za háček. Podívejte se na tohle dokonalé video pro rybáře!

VIDEO: Jak se chovají amuři na krmném místě?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -