DomůAkční nabídkaTuhle rybářskou čelovku rozsvítí záběr od ryby: čeští rybáři ji milují

Tuhle rybářskou čelovku rozsvítí záběr od ryby: čeští rybáři ji milují

- Reklama -

Česká firma Flajzar s.r.o. už v loňské sezóně představila nové rybářské čelovky, které si ihned získaly oblibu nejen mezi česko-slovenskými rybáři. Zejména pak zabodovala čelovka HL346P s přijímačem.  

Rybářská společnost Flajzar s.r.o. z Moravy má mezi tuzemskými rybáři skvělé renomé zejména díky obrovské kvalitě, ale také chytrým inovacím. A právě tyhle dvě vlastnosti vývojáři z Flajzar s.r.o. promítli i do nových rybářských čelovek. Velký ohlas pak vzbudila především rybářská čelovka HL346P, kterou po spárování rozsvítí záběr od ryby.

 

Čelovka pro rybáře HL346P s přijímačem

Tohle je dokonalá čelovka od české firmy Flajzar s.r.o., která nabízí vynikající vlastnosti, jež ocení každý rybář při nočních chvílích u vody. Jedná se například o intenzivní světlo, vysokou výdrž baterie, ale také již zmíněné inovace. Čelovku s přijímačem HL346P najdete na e-shopu FLAJZAR .

Čím začít? Důležitým plusem české čelovky Flajzar HL346P s přijímačem je to, že je vybavena dobíjecím akumulátorem. Díky tomu se tak rybář nemusí tahat k vodě s náhradními baterkami, aby měl jistotu, že mu nepřestane čelovka u vody svítit. Tahle otravná starost už rybáře nemusí vůbec trápit.  

Dobíjecí akumulátor v čelovce má skutečně vysokou výdrž. Například při svícení bílým LED světlem na 100% intenzitu dokáže čelovka non-stop svítit dlouhé 3 hodiny. Při bílém svícení na 50% výkon pak čelovka svítí až 6 hodin vkuse. Takže rybář má jistotu, že s čelovkou může při nočním rybaření pracovat opravdu dlouhou dobu.  

Kromě bílého světla je pak čelovka Flajzar HL346P s přijímačem vybavena i červeným LED světlem. Právě červené zbarvení světla je méně rušivé, takže rybáři jej s velkou oblibou používají při zdolávání ryby, ale také například při sběru rousnic. Při svícení červeným světlem na 100% výkon akumulátor vydrží 11 hodin, a při svícení na 50% výkon pak svítí dlouhých 19 hodin.

Dalším zásadním plusem je, že rybář nemusí mít vůbec žádný strach z toho, že by mu čelovka z ničeho nic přestala svítit kvůli vybití akumulátoru. Na jejím boku jsou totiž „kontrolní diody“, které rybářovi ukazují stav baterie. Takže nepříjemné překvapení během nočního rybaření v podobě nečekaného zhasnutí čelovky vůbec nehrozí.

 

Moderní funkce, které uchvátí každého rybáře

Pokud se bavíme o inovacích, které mají „na svědomí“ vývojáři z firmy Flajzar s.r.o., tak největší machrovinou je zabudovaný přijímač uvnitř čelovky. Ten lze spárovat až s 8 zařízeními Flajzar Fishtron najednou. S jakými zařízeními lze čelovku spárovat?

Čelovku rybář může napojit například na signalizátory Flajzar Fishtron Neon TX3 a Neon TX3 Black, Fishtron CatFish TX3, Fistron Q9-RGB TX, Fishtron E3 TX. K čemu je to dobré? Ve chvíli, kdy zmíněná elektronika bude signalizovat záběr, tak se čelovka HL346P s přijímačem rozsvítí. Rybář tak nemusí při nočním rybaření „šmátrat“ po čelovce a ve stresu hledat její spínač. Dosah je potom až 150 metrů.  

A nemůžeme zapomenout ani na to, že tyto čelovky lze spárovat i s alarmem Fishtron ALF3, který při spuštění rovněž rozsvítí spárovanou čelovku s přijímačem. Samotné spárování je velmi jednoduché, takže zabere jen několik málo okamžiků – celý proces si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

K dalším obrovským plusům čelovky patří super nízká hmotnost (118 gramů), možnost zoomování světla (viz přiložené video), anebo také dosvit světla. Rybář s tímto modelem čelovky je totiž schopný dosvítit až 150 metrů daleko.

Rybáři, kteří například ještě nepoužívají signalizátory od společnosti Flajzar s.r.o., si mohou obstarat kvalitní čelovku HL346 bez přijímače. Ta také nabízí špičkové vlastnosti s někdy trochu odlišnými parametry a obrovskou kvalitu, ovšem akorát nemá zmíněný přijímač. A je k dostání za lepší cenu. Prvotřídní čelovky od české firmy najdete na e-shopu FLAJZAR .   

 

NOVINKA: Praktická pouzdra na čelovky Flajzar Fishtron

Česká firma Flajzar s.r.o. si pro rybáře připravila praktickou novinku. Rybáři si nyní mohou obstarat šikovná pouzdra na čelovky, která zaručují mnohem lepší ochranu této elektroniky. Díky tomuto pouzdru má rybář jistotu, že jeho čelovka bude chráněna při transportu před poškozením.

Pouzdro je vyztužené, takže čelovku ochrání i před silnějším nárazem nebo tlakem. Samozřejmostí je bytelný a kvalitní zip, ale také třeba praktické vychytávky. Co máme na mysli? Třeba karabinu na pověšení pouzdra nebo síťku pro uložené dalších drobností. Pouzdro na čelovky najdete na e-shopu FLAJZAR .

Zdroj a ilustrační foto: FLAJZAR

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Flajzar má super výrobky, ale ty ceny jsou trochu přestřelené. Mohli by se nad cenovou politikou trochu zamyslet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -