DomůAkční nabídkaÚčinné nástrahy na candáty: Na co přelstít candáta k záběru? Zkuste tohle

Účinné nástrahy na candáty: Na co přelstít candáta k záběru? Zkuste tohle

- Reklama -

Lov candáta na přívlač je krásným zážitkem. Tohle rybaření jednak spojuje aktivní lov, zároveň ale také přináší velké vzrušení, třeba při záběru od ryby. Je ale zapotřebí vybrat správnou nástrahu. 

Ilustrační foto: Lucky John

Taky to tak milujete? Člověk stojí na břehu oblíbeného revíru a hází osvědčenou nástrahu do černočerné tmy. Z temnoty se ozve jen hlasité žblunknutí. Rybář nechá nástrahu klesnout ke dnu, a pak začne přitahovat ke břehu.

Škube špičkou, přerušované navíjí s navijákem. A všemožnými pohyby se snaží candáta přimět k záběru. A pak jednou bum! Špička prutu se krásně ohne. Záběr! Netrvá dlouho a ve světle čelovky se rozsvítí dvě oči. Candát! Chtěli byste tohle taky zažít? Pak je důležité vybrat správnou nástrahu.

 

Svíticí nástrahy na candáty

Tohle jsou velmi populární nástrahy na candáty od lotyšského výrobce Lucky John. Jak už název napovídá, tak jde o svítící nástrahy na přívlač, které po krátkém nasvícení čelovkou vydávají světlo. Tyhle zajímavé nástrahy můžete najít na e-shopu LK Baits .

Svítící nástrahy na přívlač Lucky John

Proč je ono světlo tak důležité? Jde o velmi zajímavou vlastnost nástrahy, která může výrazně navýšit počet záběrů. Jde o to, že candát se při nočním lovu řídí i zrakem, ten má opravdu vytříbený. A jakákoliv vlastnost nástrahy, která napomůže k rychlejší lokalizaci, může candátům výrazně usnadnit hledání nástrahy. Candát takovou nástrahu prostě rychleji najde…

Svítící nástraha na přívlač s vroubkováním

Jsou dny, kdy svíticí nástrahy na candáty fungují opravdu dokonale, a počet záběrů na tento druh nástrah byste za vycházku nespočítali na prstech obou rukou. Proto je dobré při večerních a nočních vycházkách mít aspoň několik takových nástrah po ruce.

Svítící nástraha na přívlač Lucky John

Rybáři si tyto svítící nástrahy na přívlač mohou vybrat hned v několika provedeních a velikostech. K dostání jsou nástrahy ve tvaru klasických nástražních rybiček, ale také nejrůznější bezobratlých živočichů. Stačí si jen vybrat!

Svítící nástraha na přívlač v ruce rybáře

Svítící nástrahy na dravce jsou velmi vítaným doplňkem v krabičce s umělými nástrahami. Tento typ nástrah totiž kolikrát může výrazně napomoci k „zlomení smůly“ u vody. A teď v podzimním čase, kdy je brzo tma, se opravdu skvěle hodí! Svíticí nástrahy na přívlač najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu.

 

Pachové nástrahy na candáty

Candáti se při lovu kořisti spoléhají nejen na vytříbený zrak, ale také na citlivý čich. Tito dravci dokážou ve vodním prostředí detekovat pachy, které prozrazují přítomnost zranitelné kořisti. A právě proto je dobré používat také pachové gumové nástrahy, které najdete na e-shopu LK Baits  za zajímavou cenu.

Tyto pachové gumové nástrahy na candáty jsou geniální pro podzimní lov candátů, kdy nástrahu taháme už pomalejším tempem. Díky pomalému vedení a silnému zápachu candát „pochopí“, že v jeho blízkosti je snadno dostupná kořist. A tohle si fakt nenechá ujít!

Tyto pachové nástrahy si jde obstarat v několika setech. Rybáři mohou sáhnout po gumových nástrahách, které mají výrazný ocásek ve tvaru kopýtka. Takové nástrahy jsou mezi rybáři velmi populární právě díky tomu, že ve vodním prostředí vytváří opravdu silné vibrace, kterých si candát rychle všimne. K dostání jsou ale i pachoví smačci, kteří jsou jako dělaní třeba i na okouny. Stačí si jen vybrat!

Pachové nástrahy na přívlač dokážou ve vodním prostředí – a to i ve studené vodě – vytvářet silnou pachovou stopu, která nezůstane bez povšimnutí. Zase: Pokud chcete mít v krabičce něco netradičního, tohle je určitě super varianta! Pachové nástrahy na přívlač najdete na e-shopu LK Baits  za nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -