DomůAkční nabídkaÚspěšné chytání candátů: Nástrahy na candáty, které věrně napodobují raněnou rybku

Úspěšné chytání candátů: Nástrahy na candáty, které věrně napodobují raněnou rybku

- Reklama -

Lov candátů na přívlač patří k oblíbeným disciplínám. Právě při tomhle rybaření jsou rybáři schopni během krátké chvíle prochytat hned několik nadějných míst, přičemž rybáři candáty aktivně hledají.

Ilustrační foto: Lucky John

A jenom na ně nečekají! Rybář je tímto způsobem tak schopný nachytat velké množství candátů. Míru úspěchu ale hodně ovlivňuje zvolená nástraha. Pokud rybář sáhne po správné nástraze na candáty, pak může počítat s hodně zajímavým úspěchem.

Na co candáty na přívlač chytat? Zkuste třeba takové nástrahy, které se chovají jako raněná rybička. Ano! Moderní nástrahy nabízí takové vlastnosti, které skutečně věrně napodobují kořist v nesnázích. Ať už jde o samotný chod ve vodním prostředí, anebo třeba o lákavý zápach.

 

Páchnoucí gumová nástraha Lucky John Tioga Fat

Perfektní gumová nástraha na candáty, která je na tyto dravce jako dělaná. Musíme začít samotným tělíčkem gumové nástrahy, které je krásně „masité“, takže skvěle napodobuje chutné sousto pro noční dravce.

Velkou výhodou je ale například i rozměrný ocásek, který spolehlivě pracuje i při hodně pomalém vedení. Takže i když rybář nástrahu pomalinku potáhne, ocásek bude pořád lákavě „kopat“. Páchnoucí gumová nástraha na candáty je k dostání na e-shopu dodavatele Lucky John

Co se týče samotného ocásku nástrahy, ten je opravdu luxusně rozměrný. Ocásek má tvar kopýtka, takže ve vodním prostředí vytváří skutečně hodně slušné vibrace. A zase: I při pomalém vedení, kdy se ocásek jen pomalinku pohybuje, tak „kopýtko“ vysílá zřetelné signály. K těm vibračním vlnám pak výrazně přispívá i žebrování na tělíčku nástrahy Lucky John Tioga Fat.

Obrovskou předností těchto gumových nástrah je to, že jsou napuštěny lákavou tekutinou. Díky tomu tak tyto gumové nástrahy ve vodním prostředí vysílají silné pachové signály, které candáti velmi rychle zaregistrují. Tohle má velký význam třeba při pomalém poskakování po dně. Co se týče atraktivní tekutiny, tak ta je v 65 % obsažena přímo v tělíčku (aplikováno při výrobě), zbylých 35 % tekutiny je na nástrahu nanášeno při balení.

Nástrahy na candáty Lucky John Tioga Fat jsou k dostání v několika velikostech a v různých barevných provedeních. Rybáři si mohou vybrat jak z přírodních, tak reflexních barev. K dostání jsou krásně výrazné barvy (žlutá, oranžová, rudá), ale také nenápadná zbarvení (zelená, modrá, hnědá). Stačí si jen vybrat! Páchnoucí gumovou nástrahu si můžete obstarat na e-shopu dodavatele Lucky John

 

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker

Absolutní hit česko-slovenského trhu v posledních měsících. Ono se není co divit! Právě tyhle plovoucí gumové nástrahy od lotyšské firmy Lucky John mají na kontě obrovské množství candátů. A to je dáno především jejich chováním ve vodě. V čem jsou tyto gumové nástrahy tak unikátní? V tom, že plavou! Plovoucí gumová nástraha Joco Shaker je k dostání na e-shopu dodavatele Lucky John

Vlevo plovoucí gumová nástraha Joco Shaker, vpravo klasická guma…

Díky tomu je rybář schopný při použití lehké zátěže docílit toho, že plovoucí gumová nástraha na candáty mnohem pomaleji padá vodním sloupcem směrem ke dnu. A ti rybáři, kteří candáty chytají, zatraceně dobře ví, že právě při propadu vodním sloupcem candáti nejčastěji útočí. Takže čím déle nástraha padá, tím lépe! Pomalého propadu rybář dosáhne buďto s pomocí lehkého jigu, anebo při chytání na offsetový háček s lehkou zátěží. Super!

Plovoucí gumová nástraha Joco Shaker od lotyšské firmy Lucky John

Plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker se dodávají v několika velikostech a barevných provedeních. Bohužel, vzhledem k obrovskému zájmu o tyto gumové nástrahy je aktuálně k dostání jen několik málo barev. A bacha! Letošní zásoby se velmi rychle tenčí, a vzhledem k aktuální situaci na trhu je dost pravděpodobné, že tyto plovoucí gumové nástrahy budou pro letošní rok brzy vyprodané! Plovoucí gumovou nástrahu seženete na e-shopu dodavatele Lucky John

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -