DomůNovinkyVIDEO: Agresivní útoky sumců na hladině pod nohama! Z tohohle tuhne krev v žilách!

VIDEO: Agresivní útoky sumců na hladině pod nohama! Z tohohle tuhne krev v žilách!

- Reklama -

Sumci jsou prostě fascinující dravci! Rybářský svět ohromují od nepaměti jednak svou délkou, ale i váhou. Právě tyhle ryby patří k tomu největšímu a nejbojovnějšímu v našich vodách. Jenže i menší sumci dokážou pořádně rozproudit adrenalin v krvi. A to svým agresivním chováním! To si můžete prohlédnout v rybářském videu, které jsme našli na internetu. Na něm jde vidět, jak sumci útočí na hladinovou nástrahu. A je to fakt parádní podívaná!

Foto: InRybar.cz 

Při koukání na tato videa nás vždy fascinuje to, jak dokážou být sumci zvědaví. Jak i za bílého dne vyjedou z překážky, aby se podívali, co to na té hladině dělá za rámus. Z těchto videí je tak jasně patrné, že pěkného sumce lze chytit i normálně ve dne. Tedy pokud rybář použije tu správnou nástrahu!

A co víc? Dalším parádním poznatkem z těchto videí je to, jak se sumci dokážou agresivně chovat. Pokud je dokáže něco vydráždit, pak jsou schopni sledovat potencionální kořist pěkně dlouho. A nějaké okolní „vzruchy“ – jako třeba rybář na plovoucím křesílku – je vůbec nezajímají. Sumci jsou prostě dravci, kteří asi nepřestanou rybáře nikdy fascinovat. A my se nedivíme!

VIDEO: Útoky sumců na hladinovou nástrahu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -