DomůAkční nabídkaÚspěšný lov candáta na konci sezóny: Jak mít záběry? Zkuste jednoduchý fígl

Úspěšný lov candáta na konci sezóny: Jak mít záběry? Zkuste jednoduchý fígl

- Reklama -

Konec sezóny bývá spojený s lovem candátů. A není se co divit! V prosinci jsou candáti dost aktivní, takže rybáři mohou i v chladném počasí zažít „hřejivé okamžiky“. Na co chytat candáty v zimě? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky to tak milujete? Venku už sice „štípe“ pořádně studené počasí, přesto jednu výhodu to má – u vody je teď minimum lidí. Občas jde na břehu vidět světlo od jiného rybáře, který se taky snaží chytit jednu z posledních ryb sezóny.

V tomto období se u vody často potkávají milovníci candátů. Právě ti totiž spolehlivě berou až do konce sezóny. V tomto období je obvykle hledáme v nějakých hlubokých jamách a propadlinách, kam se stahují za hejny drobných rybek. A právě rybičky jsou teď tou nejlepší nástrahou.

Hlava uloveného candáta na přívlač

Problémem ale může být studená voda! Právě v ní se mnohem hůře šíří lákavé pachy, podle kterých candáti rychleji najdou nějakou chutnou kořist. Ovšem dravcům můžeme jejich hledání zjednodušit. Jak? Můžeme posílit pach nástražních rybiček!

 

Sprej na candáty

Tohle je populární tekutý atraktor s jehož pomocí rybáři výrazně posilují pachové vlastnosti nástražních rybiček. Jde o to, že po nanesení má nástražní rybička mnohem silnější aroma. Cenově dostupný sprej na candáty najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Sprej na dravce Chyť a pusť

Ten princip je jednouchý: ve chvíli, kdy rybář nanese sprej na candáty na nástražní rybičku, tak ta rázem začne vydávat koncentrovanější zápach. Že je to zbytečnost? Omyl! Právě candáti se při „šmírování“ vodního okolí často řídí podle citlivého čichu. Právě s jeho pomocí jsou schopni detekovat zranitelnou kořist v jejich blízkosti.

Proto je dobré na nástrahu takovou páchnoucí tekutinu nanést. Použití je naprosto jednoduché: prostě na mrtvou nástražní rybičku stříkneme trochu páchnoucí tekutiny. Nejlepším trikem je nechat tekutinu působit, aby se pořádně „zažrala“ do nástražní rybičky. Díky tomu bude nástraha vydávat lákavý zápach podstatně déle.

Jestli chcete, aby vašem nástražní rybička silně páchla i ve studené vodě, čímž bude více lákat candáty, pak zkuste použít právě tento tekutý atraktor na candáty. Jeho použití je naprosto jednoduché, a výsledky vás mohou překvapit! Sprej na candáty najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Páchnoucí roztok Predator Booster

Chcete v dravci vzbudit „ten dojem“, že v jeho blízkosti leží opravdu snadno dostupná kořist, která na dně leží už dlouhou dobu? Pak se rozhodně podívejte na tuto páchnoucí tekutinu od české značky LK Baits. Jde o neuvěřitelně páchnoucí roztok, který „trhá nosy“! Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Páchnoucí roztok Predator Booster pro posílení aroma sumcových pelet

Vývojářům z LK Baits se povedlo napodobit bakteriální proces, který dravci znají „od vykulení“ z jikry. Jde o to, že v tekutině probíhá bakteriální proces, který je v přírodě „k vidění“ na rybích zdechlinách, když se rozkládá maso. Přesně tyto potravní signály vysílá také Predator Booster.

Proto není divu, že tento páchnoucí roztok se stal hitem mezi rybáři, kteří chytají dravé ryby. Jde o to, že pokud rybář zalije mrtvou rybičkou Predator Boosterem, tak ten se spolehlivě zažere do rybí tkáně. Ideální je potom nechat tekutinu působit dlouhou dobu, klidně několik dní. To má potom nástražní rybička „pořádné grády“.

VIDEO: Jak vypadá Predator Booster? Podívejte se na video o produktu

Pokud toužíte opravdu o hodně páchnoucí nástraze na dravce, pak je Predator Booster tím nejlepším řešením. Právě tato tekutina má opravdu odporný zápach, který „jen tak nevyvětráte“. Páchnoucí tekutinu Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -