DomůAkční nabídkaÚspěšný lov candáta: TOP nástrahy na candáty, které rybáře nikdy nezklamou

Úspěšný lov candáta: TOP nástrahy na candáty, které rybáře nikdy nezklamou

- Reklama -

Lov candáta na přívlač je nádherně adrenalinovou disciplínou. A pokud rybář zvolí správnou nástrahu, pak může počítat s velkým počtem záběrů. Na co candáti spolehlivě berou? Tady máme osvědčené tipy!

Ilustrační foto: Lucky John

Taky to tak milujete? Člověk nahodí do tajemné tmy, ze které se ozve silné šplouchnutí po dopadu těžké gumové nástrahy. Rybář po dopadu začne jemně cukat se špičkou, aby nástrahu lákavě rozpohyboval. Netrvá dlouho, a najednou bum! Do nástrahy cosi praští!

Prut se krásně ohne, brzda jemně proklouzne. Tohle bude parádní ryba! Šňůra je napnutá jako tětiva. Jde cítit, že se ryba blíží ke břehu. Rybář rozsvítí čelovku, v jejímž světle se rozzáří dvě oči. Candát! Ano, tenhle už stojí za to! Chcete tohle taky zažít? Pak musíte chytat na atraktivní nástrahu. Jakou ale vybrat?

 

Gumová nástraha Tioga Fat

Tohle je vynikající „klasická“ gumová nástraha na candáty, která nabízí TOP vlastnosti pro lov těchto populárních dravců. V čem je tato nástraha pro candáty tak atraktivní? Jde o to, že nabízí celou řadu vlastností, které při tomto lovu potřebujeme. Gumové nástrahy Tioga Fat najdete na e-shopu distributora Lucky John .

Pachové gumové nástrahy na přívlač Lucky John Tioga Fat

Nástraha na candáty Tioga Fat má dokonalý chod. Ten je dán jednak dráždivým ocáskem, který se atraktivně pohybuje i při hodně pomalém vedení. Přitom ale i při hodně pomalém vedení nástraha vydává silné vibrace, protože má zakončení ocásku ve tvaru „kopýtka“. A navíc! K vibracím přispívá také vibrování na tělíčku nástrahy.

Pachová gumová nástraha na přívlač Lucky John Tioga Fat

Dalším obrovským plusem je to, že gumová nástraha Tioga Fat má měkké tělíčko, které věrně napodobuje chutnou kořist. Díky tomu candát po záběru nemá tendenci nástrahu okamžitě vyplivnout. Za tohle palec nahoru!

Ohebný ocásek s kopýtkem na gumové nástraze na přívlač Lucky John Tioga Fat

Gumové nástrahy Tioga Fat se dodávají v několika velikostech a zbarveních. Za nás jednoznačně doporučujeme oranžově zbarvené gumy na candáty, které jsou opravdu vynikající, a na které si perfektně zachytáte! Gumy Tioga Fat najdete na e-shopu distributora Lucky John .

 

Plovoucí gumová nástraha Joco Shaker

Tohle je hit posledních vláčkařských sezón! Ale divíte se? Plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker mají při lovu candátů vynikající vlastnosti. Takže rybář se může spolehnout, že právě na tyto gumy to bude parádně brát! Plovoucí gumy Joco Shaker najdete na e-shopu distributora Lucky John .

Plovoucí gumové nástrahy na přívlač Lucky John Joco Shaker v balení

To, že je tyto gumové nástrahy jsou plovoucí, není „jen na machrování“. Jde o to, že pokud se rybářovi podaří ke gumě zvolit vhodnou jigovou hlavu, pak nástraha výrazně déle propadá vodním sloupcem.

A to je zásadní, protože právě v ten moment candát nejčastěji útočí na nástrahu. Takže pokud bude mít více času na útok, tím větší pravděpodobnost, že zaútočí. Aby byl propad opravdu dlouhý, je dobré Joco Shaker opatřit lehčí jigovou hlavou, aby padal ještě déle.

Oranžová plovoucí gumová nástraha na přívlač Lucky John Joco Shaker plave na hladině

Další obrovskou výhodou Joco Shaker je to, že tato guma i při úplném zastavení nelehne na dno. Jelikož je nástraha plovoucí, tak se nadzvedne do svislé polohy. A zase: díky tomu se dravcovi na nástrahu mnohem lépe útočí. A rybář má jistotu, že guma nezapadne do nějakého „bordýlku“ na dně. Paráda!

Plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker jsou k dostání v několika velikostech a zbarveních. Bohužel, kvůli extrémnímu zájmu zásoby těchto gumových nástrah rychle řídnou. Proto neváhejte a pořiďte si nové gumové nástrahy, se kterými přelstíte nejednoho candáta! Plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker najdete na e-shopu distributora Lucky John .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -