DomůNovinkyPytlák prodával upytlačené ryby, je podezřelý z trestného činu pytláctví

Pytlák prodával upytlačené ryby, je podezřelý z trestného činu pytláctví

- Reklama -

Strážníci v Kladně dopadli pytláka, který prodával upytlačené ryby. Dopadený muž městským policistům sdělil, že se takto snažil vylepšit svou životní situaci. Pytlák je podezřelý z trestného činu. 

Foto: Městská policie Kladno

O dopadeném pytlákovi informovala Městská policie v Kladně. Ta uvedla, že na pytláka upozornil všímavý oznamovatel. Ten si totiž všiml, že muž u sebe nosil rybářské vybavení a tašku plnou ryb, které se snažil prodat.

 

Prodával ryby i do restaurací?

Tohle ale nebyl jediný pokus o prodej nelegálně nalovených ryb. Podle informací, které strážnici zveřejnili, se pytlák snažil ryby prodávat opakovaně.

„Oznamovatel strážníkům uvedl, že si rybáře všiml v minulých dnech již několikrát,“ uvedli strážníci z Kladna. A toto tvrzení potvrdil i operátor Městského kamerového dohlížecího systému.

Strážnici pak uvedli, že to vypadá, že muž prodával ryby i do restaurací. „Na záznamu bylo vidět, jak muž, odpovídající popisu oznamovatele, vychází z provozovny a z igelitové tašky vytéká voda,“ sdělili kladenští strážníci.

 

Pytlák je podezřelý z trestného činu

Nakonec podnikavého pytláka strážníci dopadli. Když se snažili zjistit jeho totožnost, tak jim pytlák řekl, že nemá žádný rybářský lístek, a že se tímto způsobem snaží vylepšit svou životní situaci. Městské policii se podařilo zjistit, že ryby nejčastěji chytal v rybníku v Lidicích.

„Protože se muž touto činností zabývá opakovaně, je podezřelý ze spáchání trestného činu pytláctví,“ napsala Městská policie Kladno. Strážníci pak pytláka předali policistům k dalšímu šetření.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -