DomůAkční nabídkaUž žádná bouřka na rybách nenadělá starosti: Praktický pomocník do silného větru

Už žádná bouřka na rybách nenadělá starosti: Praktický pomocník do silného větru

- Reklama -

Rybářské deštníky patří k velmi populárnímu campingu, který rybáři rádi používají zejména při krátkých vycházkách. Jenže i v takovou chvíli může rybáře přepadnout silný vítr nebo bouřka u vody.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zažil asi každý rybář: Nejprve u vody panuje krásně slunečné počasí, které se ale během chvilky může změnit. Rázem se objeví těžké mraky a před pruty začne „řádit“ silný vítr. Tohle není nic příjemného.

Podobné podmínky pak mohou dělat velké starosti těm rybářům, kteří mají u vody rybářský deštník. Právě ten není do silného větru tak dobře „dělaný“. Jde o to, že deštník vytváří velkou plochu, přičemž je připevněn především jen na jedné tyči. A ta se může při silném větru zlomit. Co s tím?

 

Set na podporu deštníku Suretti

V letošním roce už na celé řadě rybářských lokalit panovaly velmi silné bouřky. Prudký vítr a provazce vody padající z nebe mohou rybářským deštníkům nadělat velké potíže. Proto je dobré takový deštník vyztužit, aby zmíněným podmínkám lépe odolal. Co použít?

Rybářská značka Suretti na rybářském trhu nabízí set na podporu deštníku. Princip fungování je naprosto jednoduchý: Jde o to, že set napomůže k vyztužení konstrukce rybářského deštníku, takže ten vydrží i pořádně těžké podmínky u vody. Set Suretti je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Jak se tento set používá? Balení obsahuje jednak adaptéry, ale také teleskopické tyče. Adaptéry slouží k tomu, že s pomocí nich uchytíme „žebra“ deštníku. A následně tyto adaptéry připevníme ke zmíněným teleskopickým tyčím. Jelikož obou těchto součástek jsou v balení 4 kusy, tak výrazným způsobem zpevníme konstrukci deštníku.

 

Se setem uděláme z deštníku „bivak“

Teleskopické tyče jsou perfektní i proto, že lze nastavit jejich výšku. Ty si lze zvolit od 100 do 180 centimetrů. Ve chvíli, kdy se blíží silná bouřka, je dobré dát deštník co nejblíže k zemi. Díky tomu výrazně zmenšíme plochu deštníku, takže ten vytvoří bezpečný úkryt a nebude tolik náchylný.

Maximální délku teleskopických tyčí pak můžeme použít například při bezvětří, kdy panují vysoké teploty. Díky tyčím na každé straně se pohodlněji připevňuje také bočnice deštníku ve větší výšce (lze ji jednoduše nadzvednout), takže pod střechou je i v létě krásný průvan.

A ještě jeden tip na závěr: U některých deštníků jde pohodlně vysunout středovou tyč. Takže někteří rybáři dělají to, že nejprve připevní deštník na zmíněný set na podporu deštníku Suretti, a poté vysunou středovou tyč. Díky tomu je tak pod střechou deštníku mnohem více místa.

Rybář si tak během kratičké chvíle vytvoří u vody přístřešek, který připomíná klasický rybářský bivak. Super! Set na podporu deštníku Suretti najdete na e-shopu Chyť a pusť za zajímavou cenu.

 

Levné deštníky Suretti za pár korun

Rybářské deštníky jsou populárním řešením na krátkodobé vycházky, kdy se rybář potřebuje schovat jak před nepříjemným deštěm, tak ale i větrem nebo slunečními paprsky. Pokud aktuálně potřebujete deštník na ryby za pár korun, pak se rozhodně podívejte na e-shop Chyť a pusť.

Právě tady je k dostání široká nabídka cenově dostupných deštníků od značky Suretti, které jsou dostupné doslova za pár korun. Na výběr jsou různě velké deštníky v různých barevných variacích. Lze si také vybírat rybářské deštníky s bočnicí nebo bez bočnice. Deštníky Suretti najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -