DomůAkční nabídkaUž žádná rozlitá voda: pohodlné čepování vody z kanystru díky kohoutku

Už žádná rozlitá voda: pohodlné čepování vody z kanystru díky kohoutku

- Reklama -

Při pobytu u vody na vícero dní rybáři s sebou vozí velké kanystry na vodu. Jenže ty se občas těžko obsluhují při nalévání vody. Anglická značka Trakker přišla s vychytávkou, která se stala hitem. 

Taky se vám to u vody děje? Při nalévání vody z velkého kanystru se často stane, že z nádoby vytryskne více vody, než potřebujeme. To jednak vede k tomu, že je rybář celý politý, navíc je to i pořádně neekonomické, protože spotřeba vody je vyšší, než by mohla být. Pro takové případy je vhodné použít automatickou pumpu od anglické značky Trakker.

 

Automatická pumpa Trakker Powerflo USB Tap

Tohle je vynikající pomůcka pro všechny rybáře, kteří při déletrvajících výpravách za rybami používají objemné kanystry. Právě z nich se voda nalévá jen horkotěžko bez zbytečných ztrát vody. Aby nalévání vody z kanystru bylo komfortnější, je vhodné použít automatickou pumpu od značky Trakker. Automatickou pumpu najdete na e-shopu PARYS.

Právě tahle vychytávka se okamžitě stala hitem na česko-slovenském trhu. Ale nedivíme se! Jedná se o praktického pomocníka, díky kterému je napouštění vody i z prostorného kanystru mnohem pohodlnější. Rybář tak nebude politý, zároveň šetří s pitnou vodou, které není na rybách nikdy dost.

Na „vodovodním kohoutku“ Trakker každý rybář ocení to, že jeho instalace na kanystr s vodou je naprosto jednoduchá. Stačí 3 jednoduché kroky, a rybář má vše připraveno k použití. Právě tahle praktičnost a jednoduchost je jednou z hlavních zbraní této vychytávky.

Obrovské plus vidíme v tom, že výrobce k automatické pumpě přidal hned 3 EVA objímky, díky kterým je rybář schopný tento „kohoutek“ napojit na různě velké kanystry. Takže rybář tuhle vychytávku může použít jak na menší kanystry, tak i na ty s velkým objemem. Za tohle velký palec nahoru!

 

Automatickou pumpu lze používat i za tmy

Dalším zásadním plusem je to, že v automatické pumpě Trakker Powerflo USB Tab je nabíjecí baterie. Díky tomu tak rybář nemusí neustále myslet na náhradní zdroj energie, který je zapotřebí mít neustále po ruce. Ne! V tomto případě stačí „kohoutek“ po použití napojit na zdroj energie, a jen ho dobít.

Obrovskou machrovinou z našeho pohledu je pak to, že automatická pumpa je vybavena červeným LED světlem. Díky tomu je tak použití této vychytávky možné i v černočerné tmě, kdy je viditelnost nulová. Ovšem díky výraznému zbarvení rybář může tuto automatickou pumpu použít třeba i při nočním čištění zubů. Paráda!

Na automatické pumpě pak hodně rybářů oceňuje i nízké transportní rozměry. Ty jsou jen 130 x 68 x 130 mm, takže se zařízení k vodě nijak dramaticky nepronese. „Kohoutek“ se pohodlně vleze do rybářského batohu. Ani váha není nijak dramaticky vysoká – automatická pumpa váží jen 240 gramů.

VIDEO: Jak se používá pumpa na kanystr Trakker? Podívejte se na video

Samotná pumpa je vyrobena z kvalitních materiálů, takže rybář se může spolehnout, že vydrží dlouhodobé používání i v náročných podmínkách. Díky vysoké kvalitě pak rybář může tuto pumpu používat i na těžkých výpravách.

Pokud už máte dost nepraktického nalévání vody z velkých kanystrů, pak se rozhodně podívejte na tuto vychytávku od anglické značky Trakker. Jedná se opravdu o šikovnou pomůcku, kterou si oblíbí hlavně rybáři na déletrvajících výpravách. „Vodovodní kohoutek“ na kanystr najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -