DomůAkční nabídkaVařená kukuřice na ryby za pár korun: velký pytel vychází na nízkou...

Vařená kukuřice na ryby za pár korun: velký pytel vychází na nízkou cenu

- Reklama -

Kukuřice na ryby je jednou z nejvíce používaných nástrah a návnad nejen při lovu kaprů. Žlutá zrníčka jsou lákavá jak pro kapry, tak i amury, líny, cejny a další ryby. Máme tip na levnou kukuřici.

Asi není rybáře, který by neznal obrovský e-shop Chyť a pusť z Plzně. Právě tento rybářský obchod nabízí spoustu rybářských produktů pod vlastní značkou. A v sortimentu rybářských nástrah a návnad Chyť a pusť najdeme i cenově výhodné balení kvalitní kukuřice na ryby. Když si totiž rybář cenu za 5kilogramový pytel rozpočítá, pak je cena za 1 kilogram skutečně „hodně libová“.

 

Vařená kukuřice Chyť a pusť

Toto balení vařené kukuřice od české značky Chyť a pusť patří k nejvíce žádaným na česko-slovenském trhu. A to nejen díky nízké ceně, ale také díky vysoké kvalitě. Rybář si za pár korun obstará kvalitní nástrahu i návnadu na ryby, takže neutrpí jeho peněženka. Kvalitní vařenou kukuřici najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Ano, vždycky se najdou „kritici“, kteří napíší, že i toto balení vychází na hodně peněz, a že nevařená kukuřice je levnější. Ale! V tomto balení rybář dostane už připravenou kukuřici, takže nemusí dále už nic víc připravovat! Stačí prostě pytlík otevřít, a následně jít chytat. Rybář tak šetří čas, ale také peníze za energie při vaření kukuřice.

Kukuřice na ryby Chyť a pusť má krásně lákavou vůni, kterou ryby tolik milují. Rybář se tak může spolehnout, že zrníčka budou ve vodním prostředí vytvářet koncentrované potravní signály, na které budou ryby spolehlivě reagovat. Tohle je fakt vynikající produkt za super cenu!

Kromě lákavého aroma má tato kukuřice i nepřehlédnutelně žluté zbarvení, které jde skvěle vidět i na zaneseném dně. Takže pokud rybář navštěvuje třeba rybářské lokality s nánosy bahna nebo jiného „nepořádku“, pak právě kukuřice se na tomto podkladu neztratí. Za tohle velký palec nahoru!

 

Na kukuřici mnoho rybářů přímo chytá

Rybáři tuto kukuřici používají jako samostatné krmení, někteří pak zrníčka přidávají do jemných krmných směsí jako tzv. „stoper“. Jedná se o to, že hrubší kukuřice vytvoří v krmení rozměrnější částice, které zastaví ryby na lovném místě, které se začnou krmit. Takže šance na záběr roste.

Samozřejmě, celá řada rybářů na tuto kukuřici přímo chytá. A ono to dává smysl! Jedná se totiž o to, že častokrát nejvíce ryby berou na to, čím rybář krmí. A když si rybář představí, jak v „krmném poli“ z kukuřice leží návazec s několika zrníčky nastražené kukuřice, pak nám dá jistě zapravdu, že tahle taktika jen málokdy zklame.

Kukuřici na háčku nebo pod háčkem pak lze i jednoduše vylepšit. Třeba tím, že k nástraze přidáme trochu pěny. Ta napomůže k tomu, že se zrníčka nadzvednou nad dno, takže taková kukuřice je pro krmící se ryby „první na ráně“. Znova: šance na záběr výrazně roste.

Rybáři pak tuto kukuřici používají jak při lovu na klasické krmítko, kdy právě tato nástraha patří k těm nejvíce úspěšným. Výhodné balení ale rádi používají i milovníci feederu, kteří ke kukuřici na háček napichují červy, a zároveň zrníčka používají do krmení.

Jestli jste fanoušky kukuřice na ryby, pak se určitě podívejte na tuto od české značky Chyť a pusť. Za suprovou cenu dostanete kvalitní kukuřici, která má krásné aroma, lákavé zbarvení, takže se můžete těšit na spoustu záběrů od ryb. Levnou kukuřici na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -