Domů Novinky VIDEO: Jakub Vágner vytáhl obrovského úhoře z uloveného sumce! Sáhl mu do...

VIDEO: Jakub Vágner vytáhl obrovského úhoře z uloveného sumce! Sáhl mu do žaludku

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner už zase „řádí“ u vody! Tentokrát se vydal do Itálie, kde se zaměřuje na velké sumce. A jak je u Jakuba Vágnera zvykem, tak i tato výprava je ve znamení velkých ryb. Nejznámějšímu českému rybářovi se povedlo dostat na břeh hned několik kapitálních sumců, o kterých někteří rybáři jen sní. A v některých rybách Jakub Vágner našel i smradlavé „poklady“. Z jednoho sumce vytáhl třeba slušného úhoře.

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Jakub Vágner se vydal za sumci. Jak je u něj zvykem, tak na háček dostal hned několik pěkných ryb. A taky hodně ryb! Během prvních desítek minut u vody dokázal Jakub Vágner chytit hned několik sumců. Prostě umí! 

„Chytáme první dopoledne. Nechci nikoho naštvat, tak řeknu, že za zhruba hodinu už máme třetí rybu venku. Tohle je krásná ryba, kterou vám musím ukázat! Je to nezměřená ryba, ale ukážu vám její bachor a bude to každému, kdo chytá sumce, jasné,“ ukazuje Jakub Vágner nádherného sumce, kterého by měl rád na háčku nejeden milovník těchto ryb s „plnovousem“.

Kromě prohlížení ulovené ryby udělal Jakub Vágner – pro laiky – něco neobvyklého. Co? Svou ruku strčil do obrovské tlamy sumce a sáhl sumcovi do žaludku. Co z něj vytáhl? Velkého úhoře, který podle známého rybáře mohl měřit 80 čísel.

„Koukneme se mu ještě do žaludku. Vůbec se nemusíte bát, ale dělejte to jenom v okamžiku, kdy tomu rozumíte. Nikdy to nedělejte, pokud nevíte, vo co go. Té rybě neublížíte, to se nemusíte bát. A podívejte se, co z ní táhnu – úhoře! Pěkný úhořík, natrávený. No, takových osmdesát měl určitě,“ ukazuje kořist uloveného sumce Jakub Vágner. Úhoři jsou podle Jakuba Vágnera jednou z hlavních kořistí italských sumců.

VIDEO: Jakub Vágner vytáhne z uloveného sumce obrovského úhoře!

„Zkoušíme tady pár mých nástrah, které jsem přes zimu vymyslel. Musím říct, že fungují, ale ještě vám je neukážeme. Ukážeme je vám někdy v budoucnu. Už jsme je zkoušeli loni, kdy jsme tady tak zachytali. Sumcařina stagnuje posledních 10 let, a my jsme se v posledních 2 letech rozhodli, že tomu stagnování uděláme konec. My do sumcařiny pár novinek přineseme. No, ale o tom až někdy příště,“ zakončil Jakub Vágner.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -