DomůNovinkyVIDEO: Jakub Vágner zase vyrazil dech! Slavný rybář má na kontě další...

VIDEO: Jakub Vágner zase vyrazil dech! Slavný rybář má na kontě další giga štiku!

- Reklama -

Náš nejznámější rybář Jakub Vágner si ani na konci rybářské sezóny „nedá pokoj“! Na rybářský internet nahrál nádherné video, ve kterém ukazuje jeho další letošní štiku, která s přehledem atakuje trofejní míry. Tohle je ryba z říše snů! Jakub Vágner rybářům prozradil, že chytit takovou štiku v českých vodách není nic jednoduché. A to třeba proto, že jde o velmi zkušené ryby. Podívejte se na další krásného dravce v podání Jakuba Vágnera…

Ilustrační foto: InRybar.cz

Jakub Vágner za velkými štikami procestoval kus světa. Fanoušci jeho pořadů si jistojistě pamatují třeba jeho legendární díl rybářského seriálu z Ruska, kam zamířil právě za trofejními štikami. Ovšem! Slavný český rybář umí velké štiky chytat i v naší domovině, což v letošní sezóně dokazuje vrchovatě. Nedávno totiž chytil další trofejní štiku.

„Tak to je ONA! Každá taková štika u nás v České republice je fakt vydřená! Ne že by tu ty štiky přes metr nebyly, jsou tady, ale samozřejmě není jich taková koncentrace jako ve Skandinávii nebo v Holandsku. Ty štiky jsou tady prostě hrozně chytré, mazané, znají naše fígle, naše triky, takže každá taková štika je fakt vydřená,“ vysvětluje Jakub Vágner.

Kdekoho pak mohl slavný překvapit tím, když řekl, že české štiky jsou z jeho subjektivního pohledu hezčí než například ty ze skandinávských zemí. „Stojí to většinou hodně sil a dní, ale pak když se podaří, tak ta stavba je mnohem hezčí než ve Skandinávii. I ty barvy, to břicho, podívejte se! Prostě dokonale připravená štika na zimu,“ těší Jakuba Vágnera.

VIDEO: Další kapitální štika Jakuba Vágnera!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -