DomůNovinkyVIDEO: Nádherné video z krmného místa s líny! Rybář nakonec jednoho velkého chytí

VIDEO: Nádherné video z krmného místa s líny! Rybář nakonec jednoho velkého chytí

- Reklama -

V rybí říši byste jen těžko hledali krásnější rybu! Líni díky svému unikátnímu zevnějšku pobláznili nemalé množství rybářů. Ale ono to jinak nejde! Právě líni mají nádherně zeleno-zlaté zbarvení, které je opravdu nezaměnitelné. Tohle je prostě nádhera! A navíc, s lovem línů je spojena i zajímavá atmosféra, protože tyhle ryby žijí v zarostlých vodách. Tohle jsou krásné lokality! Jak vlastně vypadá lov línů, když se podíváme pod vodní hladinu?

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Může existovat krásnější rybařina? Rybář na videu chytá poblíž zatopené vodní vegetace, která je první velmi důležitou stopou při chytání línů. No ano! Líni velmi rádi pobývají poblíž vodních rostlin, u kterých hledají něco dobrého k snědku.

A na tomhle částečně podvodním videu jde krásně vidět to, jak líni ryjí tlamami v bahně, ve kterém hledají něco chutného, co by jim pomohlo doplnit energii. Je opravdu zajímavé vidět, jak se líni při hledání potravy chovají. A pak to přijde! Jeden slušnější lín si přirozenou potravu splete s nastraženou nástrahou, takže rybář jej vytáhne z vody ven. Krásná ryba!

VIDEO: Jak se líni chovají na krmném místě? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -