DomůNovinkyVIDEO: Krásná rybářka vytáhla z vody monstrum! I ženy chytají obrovské sumce!

VIDEO: Krásná rybářka vytáhla z vody monstrum! I ženy chytají obrovské sumce!

- Reklama -

Redakce InRybar.cz, Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Svět rybaření naštěstí už dávno není jen mužskou záležitostí. Rok od roku jde vidět, že v rybářských řadách přibývají i rybářky. A to je super! Přesto, mnoho rybářů si může rybářky především spojovat s jemnějšími metodami. Ale proč? Vždyť ženy dokážou vytáhnout i pořádného sumce! Důkazem je toto video, kdy půvabná rybářka dokázala zdolat gigantického sumce. O takové rybě sní nejeden rybář!

Kdekdo by si mohl pomyslet, že rybářky chytají především menší ryby s pomocí jemnějších technik. Ale tenhle pohled na rybářky rozhodně není na místě! Ženy totiž dokážou zdolat i pořádnou rybu, což vyžaduje nejen kvalitní vybavení, ale i rybářský um. Třeba takový, jaký je k vidění u této rybářky, která dokázala zdolat na loď velkého sumce.

I když na první pohled rybářka vypadá křehce, nenechte si mýlit! Je to pořádná bojovnice! Celou situaci má krásně pod kontrolou, takže ani není moc nutná pomoc od italské rybářské hvězdy Yuriho Grisendiho. Ten jen občas trochu vypomůže.

Rybářka ukázkově bojuje s velkou rybou, až se po chvíli u lodi objeví obrovský sumec. U svatého Petra, to je ale obr! Rybářka velkého sumce dotáhne k lodi. Velký dravec chvíli dělá „cavyky“, kdy se mu prostě nechce do lodi. Ale zkušený sumcař Yuri Grisendi si velmi rychle poradí. Sumce čapne za velkou tlamu a vytáhne ho. Nádherná ryba!

VIDEO: Krásná rybářka zdolala obrovského sumce! Podívejte se!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Nikdo učený z nebes neflakl ale tady průvodce mohl dříve ukázat co a jak te modelce. Jo parodie na Claudii a Kubu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -