DomůNovinkyVIDEO: Útok úhoře na nástražní rybičku! Jak vypadá útok úhoře?

VIDEO: Útok úhoře na nástražní rybičku! Jak vypadá útok úhoře?

- Reklama -

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Tohle video pro rybáře rozhodně nepatří k nejdelším na rybářském internetu, dokonce ani k těm nejkvalitnější. Přesto! Mnoho rybářů bezesporu potěší, protože takových rybářských videí moc není. O čem to mluvíme? O zajímavém rybářském videu, na kterém jde vidět útok úhoře na nástražní rybičku. A tohle je fakt hodně zajímavá podívaná! Jak vlastně vypadá onen útok úhoře na kořist? Mrkněte se!

Přiznáváme! Tohle video rozhodně nepatří k těm nejkvalitnějším, co se obrazu týče. Rybář totiž natáčel v hodně podkalené vodě. Jenže kde jinde natáčet? Právě takové podmínky úhoři doslova milují, a právě v takto podkalené vodě nejčastěji shání potravu. Jako tento úhoř na videu! Co dokázal rybář vlastně zachytit?  

Na videu jde vidět nastražená rybička, která v kalné vodě jde docela dobře vidět. Stříbrný obrys tělíčka rybičky je jasně patrný i v takovém „močálu“. A pak to přijde! Rázem se u rybičky objeví hadovité tělo ryby. Úhoř! Tajemný predátor našich vod, jehož lovu propadly tisíce rybářů. Není se co divit! Právě chytání úhořů má jedinečné kouzlo, které funguje jako „droga“.

VÝPRODEJ: Luxusní naviják na kapry s volnoběžnou brzdou za super nízkou cenu!

Zpátky k videu: Na něm jde vidět, jak se úhoř snaží narvat do úzké tlamky. Ale nedaří se mu to! Na tomhle videu se nám strašně líbí to, že jde vidět, jak se úhoř snaží rybičku narvat do tlamy. Ale nejde o nějaké hltání! Skoro to vypadá, jako by úhoř nástražní rybičku okusoval. Nezdá se vám to taky? Tohle je zvláštní podívaná!

VIDEO: Jak úhoř útočí na kořist? Podívejte se na zajímavé podvodní video

Přiznáváme, že my jsme do úhořů fakt nadšenci, a že jsme fakt rádi, že existuje další materiál, který zaznamenává to, jak úhoř útočí na kořist. Zážitkem jsou ale i taková videa, na kterých jde vidět „jenom“ to, jak se úhoři pohybují ve vodním prostředí. Tohle je fakt nádhera! Jednoho takového hadovitého krasavce si můžete prohlédnou i na tomto videu. Tohle je fakt nádherná podívaná!

VIDEO: Jak se úhoř chová ve vodě? Mrkněte na rybářské video!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -