DomůNovinkyVIDEO: Metrová štika zaútočila na candáta! Viděli jste tohle někdy?

VIDEO: Metrová štika zaútočila na candáta! Viděli jste tohle někdy?

- Reklama -

Hodně zajímavé video se objevilo na rybářském internetu! Co je na něm k vidění? Jde o to, že jeden rybář natočil to, jak velká štika zaútočila na candáta. Na tom by nebylo nic divného, štičích útoků je na rybářském internetu celá řada. Ale! Na tomto videu to vypadá, že štika byla na háčku, a přitom ještě zaútočila na velkého candáta. No fakt! Anebo jen blbě vidíme?

Ilustrační foto: InRybar.cz

O štikách se moc dobře ví, že útočí na „cokoliv“, co se v jejich blízkosti pohne. Výjimkou nejsou ani větší ryby, ale také třeba ptáci nebo obojživelníci. Ale aby štika zaútočila na velkou rybu i přesto, že ji zrovna rybář zdolává na háčku? No, jenže něco takového jeden rybář natočil!

Na tomhle videu jde vidět to, jak se na hladině „pere“ štika s candátem. Obě ryby vypadají hodně slušně – například autor videa uvedl, že štika měla výrazně přes metr délky (110 cm). Když tohle rybář vidí, tak ho ihned napadne, že velká štika asi zaútočila na candáta ve chvíli, kdy jej rybář začal zdolávat. Ale pak se člověk najednou zasekne! Proč?

Protože nástraha je zaseknutá v tlamě štiky, a ne candáta. Pokud vidíme dobře, tak navazovací materiál, na kterém je nástraha navázaná, jde od tlamy štiky, a ne candáta. Znamená to tedy, že štika na candáta zaútočila, když ji rybář zdolával? Takové video jsme teda už hodně dlouho neviděl! Co si o něm myslíte?

VIDEO: Velká štika zaútočila na candáta

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -