DomůAkční nabídkaUž nikdy ztracený kapr při zdolávání: Elektrický brousek na háčky naostří až...

Už nikdy ztracený kapr při zdolávání: Elektrický brousek na háčky naostří až stovky háčků

- Reklama -

Tupý háček na kapry častokrát může vést ke ztrátě zdolávané ryby. Je to logické: Pokud je háček tupý, tak se nemusí správně zaseknout do rybí tlamy, takže při zdolávání se ryba vypne. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Bohužel, někdy se stane, že tupé jsou i nové háčky přímo z pytlíku. Ale takové háčky rozhodně nevyhazujte! Ne! Bohatě totiž postačí použít elektrický brousek na háčky, s pomocí kterého rybář nabrousí až stovky háčků na jedno nabití…

Zažili jste taky takovou situaci? V ruce držíte napružený prut, který je krásně ohnutý! Po nádherném záběru přišel úspěšný zásek, takže si teď užíváte zdolávání ryby. Brnk! Pink! Rázem ale tah ryby povolí. Stahujete naštvaně uvolněnou montáž ke břehu. Proč se to stalo? Odpověď přijde ve chvíli, kdy prstem přejedete po špičce háčku, která je prostě tupá. Tohle je ten důvod! A přitom stačilo věnovat „kousíček“ času jeho nabroušení…

 

Elektrický brousek na háčky NASH Hook Doctor

Spolehlivý pomocník pro všechny milovníky lovu kaprů! Tenhle elektrický brousek na háčky je dokonalým nástrojem pro okamžité a velmi snadné nabroušení rybářských háčků. Na tomto brousku nalezneme leštící kámen Carborundum 180, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Brousící kámen nabízí takové vlastnosti, díky kterým například spolehlivě klinicky naostří a přemodeluje špičku háčku. Elektrický brousek na háčky NASH je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Gigantickou výhodou je to, že tento brousek na háčky NASH Hook Doctor je elektrický. Díky tomu je „brusný efekt“ mnohem lepší, protože brusný kámen pracuje v mnohem větší rychlosti. Rybář je tak schopný přímo u vody upravovat háčky na kapry tak, aby byly dokonale ostré. A to je mnohdy zapotřebí, protože rybáři kolikrát chytají na fakt těžkých vodách.

VIDEO: Jak funguje elektricky brousek na háčky? 

Ohledně toho „pohonu“ brousku: Do přístroje se nedávají „klasické baterie“, ale nabíjí se přes USB. Rybář tak nemusí neustále myslet na to, aby měl u sebe náhradní baterky, kdyby náhodou brousku „došla šťáva“. Ne! Tento přístroj prostě stačí napojit do powerbanky, a vše je během chvíle zase připraveno k použití. Tohle je fakt super!

Elektrický brousek na háčky nabízí i LED indikátor, který ukazuje, kolik energie ještě zbývá. Takže rybář není při jeho používání překvapen nepříjemným vypnutím, což by u použití klasických baterií prostě hrozilo…

Na tomto elektrickém brousku najdeme hned několik vychytávek, které výrazně zpohodlňují jeho používání. O co jde? Například o to, že tento brousek je vybaven gumovými nožkami, díky kterým pevně drží na stole. Dále brousek nabízí například provoz brousícího kamene ve směru a proti směru hodinových ručiček, takže rybář si tak najde přesně ten „styl“, který mu nejvíce vyhovuje. Paráda!

Příjemným doplňkem je to, že firma NASH dodává elektrický brousek na háčky Hook Doctor v praktickém EVA pouzdře, které celý přístroj spolehlivě chrání. Tohle je prostě příjemný „bonus“. K elektrickému brousku háčků je potom přidáván i nabíjecí kabel, kterým může rybář brousek nabíjet. Super!

Tento brousek určitě není pro každého: Ovšem například milovníci kaprů, kteří jezdí na několikadenní výpravy k vodě, by mohli tento přístroj velmi ocenit. Jde o to, že na velkém množství lovných míst jsou například kameny nebo jiné překážky, které otupují rybářské háčky. A s těmi je nutné pracovat, protože právě tupý háček může znamenat ztrátu ryby. A to nikdo nechce! Díky tomuhle elektrickému brousku na háčky od anglické firmy NASH to prostě nehrozí. Brousek na háčky NASH je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -