DomůNovinkyVIDEO: Nejcennější kapr v životě? Mladý rybář chytil rybu na super těžké lokalitě!

VIDEO: Nejcennější kapr v životě? Mladý rybář chytil rybu na super těžké lokalitě!

- Reklama -

Je tomu už více než rok, co začal mladý rybář Matěj Houška natáčet velmi poutavá rybářská videa ze zapadlých lokalit. Rybářský seriál Zapomenuté revíry pojednává o výpravách Matěje na takové vody, u kterých rybáře jen tak neuvidíte. Takže mladý rybář se kolikrát snaží dostat na háček rybu, která ještě nikdy nebyla chycena. Nyní Matěj Houška vydal už šestý díl jeho populárního pořadu, na kterém jde vidět obrovský posun dopředu. A třeba i proto, že úvodní slovo namluvil populární herec Martin Stránský. Skvělá práce!  

Ilustrační foto: Matěj Houška

V šestém dílu se Matěj vydal na velmi zajímavý rybník, který se rozprostírá na kopci mimo „civilizaci“. Už jen dostat se k této vodní ploše není žádný med. „Tenhle zapomenutý revír jsem si fakt vysnil. Poloha, kde se nachází, je naprosto unikátní. Leží totiž přímo na kopci, a abyste se k němu vůbec dostali, můžete rovnou zapomenout na auto, a s tím spojené pohodlí,“ začíná Matěj Houška nový díl jeho seriálu Zapomenuté revíry.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné boilies za 60 korun za kilo! Zásoby se tenčí!

VIDEO: Zapomenuté revíry (6. díl)

Na seriálu mladého rybáře je nejvíce poutavé to, že chytá na lokalitách, kde před ním buďto nikdy nikdo nerybařil, anebo jen pár lidí. Takže vlastně neví, jestli něco uloví. „Co se týče zarybnění, prakticky nikdo nic neví. Ryby se sem už mnoho let vůbec nenasazují. Navíc je tady kvůli své poloze dost chladná voda, která rybám nesvědčí, takže budu spoléhat na to, že si příroda zase nějak sama poradí, a rybí život tady přesto existuje!“ popisuje Matěj.

 

Plavaná zabodovala!

První zvolenou rybolovnou metodou byl splávek, který přinesl tak první úspěch v podobě karase. „První ryba po pár náhozech. Sice jenom malý karásek, ale je to ryba, takže už nehrozí, že tenhle zapomenutý revír nedotočím. A věřte mi! To mi fakt spadl kámen ze srdce, protože záběry z tohoto zapomenutého revíru bych fakt nerad dával do koše,“ raduje se Matěj ve videu.  

Matěj se ale chtěl zaměřit i na větší ryby, proto zkusil i jiné rybolovné metody. „Na plavanou a na feeder už se mi podařilo pochytat nějaké menší ryby, ale po velké rybě ani vidu ani slechu. Takže se teď zaměřím na položenou a budu zkoušet, jak moderní nástrahy, třeba plovoucí boilies, tak i přírodní, jako jsou například žížaly nebo kukuřička,“ vysvětluje mladý rybář.

Jenže tyhle „hrubší“ rybolovné metody nepřinesly kýžený úspěch. Když už to vypadalo, že Matěj tentokrát zůstane bez většího úlovku, plavaná opět zabodovala! „Konečně vám mou představit tohoto krásného domorodce. Nádherný, zdravý kapr šupináč o délce 50 centimetrů. A myslím, že fakt nevěřil, že by ho tady někdo vůbec chytal,“ ukazuje Matěj uloveného kapra.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné boilies za 60 korun za kilo! Zásoby se tenčí!

Matěj tak dokázal ulovit slušnější rybu i na dalším zapomenutém revíru, a jde vidět, že má opravdu rybářský dar! Chytit totiž takovou opatrnou rybu na zapomenuté vodě plné přírodní potravy, kde není tolik ryb, je opravdu kumšt! Matěji, skvělá práce!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Mladej už by si měl rozmyslet co bude chytat a jak,v nedávnem videu jsem ho viděl jak se rozplývá nad muškařinou a tady to vypadá že zalehne do bivaku s příposlechem a bude chytat obří kapř..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -