DomůNovinkyVIDEO: Zdolávání gigantické štiky! Tenhle „krokodýl“ měřil přes 120 centimetrů

VIDEO: Zdolávání gigantické štiky! Tenhle „krokodýl“ měřil přes 120 centimetrů

- Reklama -

Velké štiky jsou majestátními dravci, o kterých se tradují nejrůznější rybářské povídačky. Jenže ono se není čemu divit! Právě tihle obrovští dravci při střetu s rybářem dokážou vytvořit neskutečnou sílu, která pořádně prověří nejen rybářské vybavení, ale také rybářovy schopnosti. Tak jako v tomto videu! Právě na něm jde vidět fascinující zdolávání obrovské štiky, která měřila přes 120 centimetrů. Parádní ryba!

Ilustrační foto: InRybar.cz 

Hned ze startu pořádná dávka adrenalinu! Rybářův prut je ohnutý na maximum, jako by na něm byla natažena tětiva. To ale velká štika ihned po záběru vytváří neskutečnou sílu, která okamžitě prověřuje to, jak na tom rybář je. Čvách! Velký dravec se snaží prchnout. Je třeba okamžitě povolit brzdu navijáku. Povedlo se!

Po chvíli se daří obrovského dravce dostat na hladinu. Tak tohle je pořádný macek! A obrovské rozměry štiky jsou ještě patrnější při jejím vytažení na břeh. Tenhle kousek je nefalšovaným „krokodýlem“. Podívejte se na tu obrovskou tlamu plnou ostrých zubů, ve které muselo skončit nemalé množství nebohé kořisti!  

- Reklama -

Rybář je očividně u vody sám, takže štiku neukáže v náručí. Přesto! Na videu jde například vidět štika v porovnání s belly boatem. Tohle je prostě trofejní kus! Aby rybář ještě lépe ukázal, jak je tento dravec obrovský, přiloží jej k noze. A právě tohle srovnání nádherně ukazuje, že rybářovi se podařilo zdolat nefalšovanou královnu tamní vody. Dechberoucí ryba!

VIDEO: Obrovská štika! Tenhle macek měřil přes 120 čísel

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Krása i s happy endem. Takových ryb by mohlo být mnohem více, kdyby se lidi potažmo rybáři vzpamatoval. Ale co už, ať to nehazu jen na rybáře, vše začíná legislativou a ta dokud se nezmění alespoň v minimální délce ryb tak je prostě legální si odnést domu štiku 50 a candata 45. Je to kravina a naštěstí díky bohu napadlo některé organizace míru candata a stiky zvýšit za to díky, zkuste se prosím zaměřit i na jiné druhy ryb které si určitě zaslouží trochu líp chránit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -