DomůAkční nabídkaTrumf ostřílených kaprařů: Extrémně páchnoucí obalovačka ze zkvašených krevet

Trumf ostřílených kaprařů: Extrémně páchnoucí obalovačka ze zkvašených krevet

- Reklama -

Masové nástrahy na kapry patří k tomu nejúspěšnějšímu na rybářském trhu. Právě tyhle dobroty na kapry dokážou ve vodním prostředí vysílat silné potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Jde o to, že právě masové nástrahy na kapry velmi dobře „napodobují“ přirozenou potravu kaprů, kterou odjakživa sbírají. Ještě úspěšnější jsou potom masové nástrahy, které mají opravdu hodně silný odér. Jako například belachan…

Ilustrační foto: PARYS

Belachan jsou fermentované krevety. Už z tohoto spojení rybáře musí trochu „natáhnout“, protože ten smrad je opravdu hodně koncentrovaný. Jenže! Právě tahle silná „vůně“ ve vodě vytváří atraktivní pachovou stopu, kterou kapři velmi dobře cítí. Velkou výhodou je, že tenhle silný odér dokáže spolehlivě zaujmout i pasivnějšího kapra, který takto výživnou potravu nenechá jen tak ležet.

Ostřílení kapraři belachan používají v nejrůznějších situacích. Někteří rybáři tuto páchnoucí surovinu strouhají do krmení, anebo do PVA mixů. Právě takto jednoduše vylepší krmení, které rázem začne výrazně páchnout, a tedy i lákat kapry. Jiní kapraři belachan používají i pro výrobu obalovacího těsta. Ta výroba je velmi jednoduchá!

 

Rychlá výroba obalovačky z belachanu

Jak na to? Stačí vzít kostku belachanu, a z ní odkrájet malý kousíček. Pak stačí třeba s pomocí tekutého dipu nebo vody tento kousek navlhčit do požadované konzistence. Co se stane? Díky tomuto jednoduchému fíglu rybář docílí toho, že z belachanu vznikne měkčí pasta. A právě s touhle pastou lze obalovat boilies nebo pelety, anebo i další nástrahy.

Tato výroba obalovačky trvá jen několik málo okamžiků. A přitom rybář dostane dokonalou věc! Právě pasta z belachanu na nástraze vytvoří krásně měkký povrch, který kapři doslova milují. A takto obalené masová nástraha bude do okolí mnohem lépe vypouštět atraktivní signály! Tohle je kolikrát lepší trik než klasické dipování boilies. Není proto divu, že zkušení kapraři to takto dělají…

Někteří kapraři jdou ještě dále: Belachan velmi rádi používají například i při domácí výrobě boilies. Ale ono to dává smysl! Tato koncentrovaná masová surovina dá kuličkám nejen velmi výrazné aroma, ale také ho obohatí o nutriční hodnoty. Výsledkem je potom to, že kapr, který bude v okolí, ihned bude „vědět“, že před ním leží hodně výživná potrava.

 

Belachan NIKL

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pořádně masitá kostka z fermentovaných krevet, která má hmotnost 250 gramů. Jde o perfektní surovinu jak pro vylepšování krmení a PVA mixů, tak pro výrobu zmíněné obalovačky. Tento belachan dodává zkušený kaprař Karel Nikl ve formě kostky. Jde o nejpopulárnější podobu belachanu, která jednak dovoluje pestré použití, ale také slibuje dlouhodobou trvanlivost.

Super „vlastností“ na tomto belachanu od Karla Nikla je to, že je k dostání za super nízkou cenu! Tento belachan ve formě pevné kostky patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském trhu, přitom opravdu hodně vysokou kvalitu. S touhle surovinou prostě posunete kvalitu a účinnost nástrah nebo krmení o několik „levelů“ výše

Blíží se období podzimních lovů, kdy kapři hledají to nejvýživnější, aby rychle nabrali potřebné zásoby na nehostinnou zimu. A právě v takových chvílích je velmi rozumné chytat na masové nástrahy. Pokud jste zastánci jednoduchosti, ale zároveň velké kvality, pak se rozhodně podívejte na tento belachan. S jeho pomocí vytvoříte perfektní nástrahu, která bude fungovat kdekoliv a kdykoliv.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -