DomůAkční nabídkaVrhací tyč na boilies, která váží jen 50 gramů: už žádná bolest...

Vrhací tyč na boilies, která váží jen 50 gramů: už žádná bolest ruky po krmení

- Reklama -

Česká značka ZFish si pro rybáře připravila naprostou pecku! Na rybářský trh uvedla super lehkou vrhací tyč, která váží pouhých 50 gramů. Rybář se tak nemusí obávat nepříjemné bolesti ruky.

Vrhací tyče na boilies patří k oblíbeným pomůckám pro zakrmení krmným boilies. Právě s touhle pomůckou je rybář schopný „napráskat“ desítky kuliček do vody během krátké chvíle. Při výběru nové vnadící tyče je důležité koukat, aby byla co nejlehčí. A toho docílila česká značka ZFish.

 

Vrhací tyč ZFish Carbontex Throwing Stick

Špičková karbonová kobra od české značky ZFish okamžitě zaujala tuzemské, ale i zahraniční rybáře. Není divu! Právě tato vrhací tyč nabízí super vlastnosti, přitom je k dostání za rozumnou cenu. Novou kobru najdete na e-shopu ZFish .

Samozřejmě tou nejvíce zásadní vlastností je super nízká hmotnost. Nová kobra od české značky ZFish váží pouhých 50 gramů, takže je lehká „jako pírko“. A to je obrovské plus! Díky nízké váze se s kobrou perfektně manipuluje a jednoduše hází. Ale teď to hlavní!

Nízká váha tolik nenamáhá ruku rybáře. Takže ten při rozumném množství krmení nepocítí žádnou bolest ruky. Samozřejmě, je dobré, když rybář při krmení s vrhací tyčí dělá pauzy. Ovšem právě nízká hmotnost výrazně napomáhá k tomu, aby nedošlo k namožení. Jestli jste tedy při krmení s kobrou právě na toto citliví, pak se určitě podívejte na tento nový model vrhací tyče ZFish.

VIDEO: Jak vypadá nová karbonová kobra na boilies ZFish? Více ve videu

Jak je možné, že je kobra tak lehká? Odpověď najdeme v použitém materiálu. Vrhací tyč Carbontex Throwing Stick je vyrobena ze super moderního karbonu TORRAY 3K. A právě ten se vyznačuje velmi nízkou hmotností.

Ale bacha! To neznamená, že by tato kobra nebyla odolná! To ani náhodou! Karbon je známým materiálem díky své obrovské pevnosti. Takže rybář se může spolehnout, že tahle vrhací tyč vydrží opravdu hodně – rybářovi bude parádně sloužit dlouhé sezóny.

 

Kobra má protiskluzovou rukojeť

Kobra na boilies ZFish Carbontex Throwing Stick má také praktickou rukojeť s protiskluzovou úpravou, která se pohodlně drží. Díky použitému materiálu kobra při krmení s boilies neprokluzuje, a to ani v tom případě, kdy má rybář mokré ruce. Za tohle palec nahoru!

Průměr této konkrétní kobry od české značky ZFish je 24 mm. To znamená, že tento model velikosti L je vhodný pro zakrmování s boilies 18 až 22 mm. Právě tyto velikosti kuliček boilies z této kobry letí opravdu daleko.

K dalekým hodům přispívá i délka této kobry. Ta činí 90 centimetrů, takže když rybář využije délku kobry správným švihem, pak může kulička letět neskutečně daleko. Proto je tato kobra jako dělaná i pro rybaření na rozlehlých vodách, na kterých je zapotřebí krmit ve větší vzdálenosti.

Příjemným „bonusem“ je potom neoprenový obal na kobru, aby ji rybář mohl pohodlně a bezpečně přepravit k vodě. Pouzdro chrání kobru například před poškrábáním, proto doporučujeme jej používat.

Hledáte aktuálně vhodnou zakrmovací tyč na boilies? Pokud máte citlivější ruku, kterou si nechcete „zničit“, pak se určitě podívejte na tuto kobru na boilies od české značky ZFish. Je super lehká, přitom parádně odolná. A navíc! Rybáři ji mohou mít za suprovou cenu. Novou vrhací tyř Carbontex Throwing Stick najdete na e-shopu ZFish .

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -