DomůAkční nabídkaVyplatí se ještě Čína? Český e-shop nabízí nástrahy na dravce za lidovou...

Vyplatí se ještě Čína? Český e-shop nabízí nástrahy na dravce za lidovou cenu

- Reklama -

Rybaření na přívlač je oblíbenou technikou. Ovšem někteří rybáři se nehodlají smířit s cenami nástrah v českých obchodech, a tak hledají v zahraničí. Teď je tady ale zajímavá nabídka značky ZFish. 

Ilustrační foto: ZFish

Česká značka ZFish patří k oblíbeným rybářským brandům v tuzemsku. A to především proto, že nabízí kvalitní produkty za opravdu hodně dobré ceny. A teď nemluvíme jenom o produktech na kapry, ale také na dravce.

Právě česká značka ZFish má bohatý sortiment gumových nástrah, které nabízí perfektní vlastnosti, přitom jsou ale dostupné za fakt zajímavé ceny. Rybáři si mohou vybrat celou řadu druhů gum v nejrůznějších tvarech a barvách. Pojďte se podívat, co česká značka nabízí.

 

Gumová nástraha ZFish FAT-BELLY Shad (4 ks)

Asi nejpopulárnější gumy v nabídce české značky ZFish. Ale není se co divit! Jde o veleúspěšné gumové nástrahy ve tvaru kopýtka, na které rybáři nachytali celou řadu velkých ryb. Tyto gumy jsou vynikající jak na candáty, tak ale například i na okouny nebo štiky. Bohatou nabídku těchto nástrah najdete na e-shopu ZFish .

Tyto gumové nástrahy slibují obrovskou zábavu, protože jsou k dostání v univerzální velikosti 10 centimetrů, takže si na ně „dovolí“ zaútočit téměř každý dravec. Navíc, tyto gumové nástrahy nabízí fakt atraktivní chod, který je jednak dán „agresivním“ ocáskem, ale také kolébavým a tlusťounkým tělíčkem.

Další výhodu vidíme v tom, že rybář si může vybírat z celé řady barevných variací. K dostání jsou osvědčené přírodní barvy (třeba bílá), ale také reflexní zbarvení do horší viditelnosti (zatažené počasí, stmívání). Naším „černým koněm“ jsou ale červeně zbarvené gumy, které jsou vynikající na štiky nebo okouny.

Jednoznačně největším lákadlem je potom nízká cena. Jelikož jsou tyto gumy k dostání po 4 kusech, tak výsledná cena za jednu nástrahu je více než parádní! Pokud hledáte levnou, ale účinnou, gumovou nástrahu na dravce, právě jste ji našli. Gumy FAT-BELLY Shad jsou k dostání na e-shopu ZFish .

 

Gumová nástraha ZFish Wormy Shad (4 ks)

Tohle je hodně zajímavá nástraha na dravce z měkkého silikonu, který je velmi příjemný na dotek. Nástraha je krásně měkká, takže dravcovi se „příjemně“ nabírá do tlamy.

Díky měkkosti materiálu má nástraha ve vodním prostředí velmi atraktivní chod, zejména pak „agresivní“ ocásek. To je zásadní při pomalém vedení, kdy taková nástraha dokáže skvěle pracovat, i když „se skoro zastaví“. Tahle vlastnost je důležitá třeba při lovu pasivních ryb. 

Asi každý rybář si na tělíčku nástrahy všimne vroubkování. To má několik předností. Zaprvé: Vroubkovaná gumová nástraha ve vodě vydává zásadně více vibrací, takže lépe upozorní dravce na její přítomnost v jeho blízkosti. Gumová nástraha ZFish Wormy Shad je k dostání na e-shopu ZFish .

Další velké plus vroubkování je to, že nástraha je díky němu měkčí, takže ve vodě mnohem atraktivněji pracuje. A zase: To je důležité především při pomalém vedení. A zásadní předností je také to, že vroubkování napomáhá k lepší přilnavosti boosterů nebo sprejů na candáty, které se v posledních sezónách hojně využívají.

Tyto gumové nástrahy jsou rovněž dodávány po 4 kusech. Výsledná cena za jednu nástrahu je tak velmi příjemná. Rybáři si tyto gumy mohou vybírat z 10 barev, kdy jsou k dostání jak přírodní, tak reflexní zbarvení. Tyto zajímavé gumové nástrahy najdete na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -