DomůNovinkyMladý rybář ulovil candáta o váze 15 kilogramů, rybu pustil zpátky na...

Mladý rybář ulovil candáta o váze 15 kilogramů, rybu pustil zpátky na svobodu

- Reklama -

Sezóna lovu dravců je už i v České republice v plném proudu. Abychom vás navnadili na lov dravců, našli jsme pro vás na rybářském internetu video s obrovským candátem o váze 15 kilogramů.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Mladý rybář Rasmus Christensen z Dánska, který natáčí na kanál na YouTube s názvem Rasmus T.C., zveřejnil video s obrovským candátem. Je na něm zachycena nádherná ryba o váze 15 kilogramů. Rybář rybu přímo na videu změřil, a také zvážil, takže jakékoliv pochybnosti nepřichází v úvahu. Neskutečný úlovek!

Nejvíce nás fascinuje to, jak mohutné tělo ulovený candát má. Všimněte si, jak je krásně vysoký a tlustý. Dokonalá ryba! Zároveň je také krásné vidět, že dravec na sobě nemá jediné poranění. O to více si ceníme, že takovou rybu rybář pustil zpátky na svobodu.

VIDEO: Obrovský candát! Podívejte se na rybu, ze které se tají dech

Na videu je k vidění mimo jiné také úspěšná nástraha. Jde o gumovou nástrahu přírodního zbarvení, která je opatřena dvěma trojháky a závažím. Rybář kapitálního candáta ulovil na tuto nástrahu při rybaření z lodě se sonarem. Skvělá práce!

 

Nový rekord candáta v Nizozemsku

Nedávno jsme informovali o dalším úlovku velkého candáta v zahraničí, který sice rybář ulovil už v minulé sezóně, ale teprve letos byl uznán jako nový rekord Nizozemska. Jde o candáta od německého rybáře Andreho Gießinga.

Tomu se na vyhlášené nizozemské lokalitě Hollands Diep povedlo ulovit candáta o délce 106 centimetrů, takže o jeden jediný centimetrů překonal dosavadní rekord. O novém nizozemském rekordu candáta jsme psali v tomto článku.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -