DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Špičkové hlásiče na ryby FLAJZAR s obrovskou slevou! Poslední kusy!

VÝPRODEJ: Špičkové hlásiče na ryby FLAJZAR s obrovskou slevou! Poslední kusy!

- Reklama -

Hlásiče na ryby FLAJZAR patří k tomu nejvíce populárnímu na rybářském trhu! A není se co divit! Tato rybářská elektronika od české značky je věhlasná svou spolehlivostí a perfektními funkcemi. Tyto hlásiče proto mají rádi nejen rybáři v Česku a na Slovensku, ale i v zahraničí. Proto teď potěšíme každého rybáře, který má tyto přístroje od české firmy rád – na rybářském e-shopu PARYS je totiž nyní k dostání zlevněná sada hlásičů s příposlechem FLAJZAR! Ale bacha! V regálech leží poslední sady…

 

Sada signalizátorů s příposlechem FLAJZAR E3TX

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková sada hlásičů s příposlechem od české firmy FLAJZAR. Tyto signalizátory jsou mezi rybáři velmi populární nejen díky skvělé kvalitě, ale také díky „přívětivému“ ovládání funkcí. Na signalizátoru jde vše rychle a jednoduše nastavit, takže rybář je okamžitě připravený rybařit. A právě ta jednoduchost je mezi rybáři velmi oblíbená, protože hlásič „neobtěžuje“ zbytečnými serepetičkami. Co tyto hlásiče na ryby tedy nabízí?

Musíme začít „vnitřnostmi“ této rybářské elektroniky. Uvnitř signalizátorů je totiž unikátní magnetické snímání vlasce, díky kterému rybářovi neunikne jediný záběr od ryby. Jak to funguje? Při pohybu vlasce při záběru se otáčí kladka a elektronika bezkontaktním magnetickým snímáním tento pohyb převádí na elektrické impulsy. A signalizátor tak následně vysílá zvukovou a vizuální signalizaci. Tohle je fakt super!

VIDEO: Jak vypadá signalizátor na ryby FLAJZAR E3TX? 

Signalizátory na ryby FLAJZAR E3TX jsou vybaveny kvalitními diodami, které lze barevně měnit. Na přístrojích si jde navolit to, jestli chceme, aby svítily modře, zeleně, červeně nebo fialově. Záleží na vkusu rybáře! Diody jsou pochopitelně určené pro vizuální signalizaci záběru. Rychlost svícení LED diod při záběru je závislá na rychlosti odvíjení vlasce. To samé platí pro zvukovou signalizaci, kterou lze rovněž nastavovat.

Rybáři tyto signalizátory FLAJZAR E3TX mají moc rádi i proto, že jsou skladné. Rozměry signalizátorů jsou jen 99x 48 x 31 mm, což z nich dělá jedny z nejmenších na trhu. A právě proto po nich rybáři častokrát sahají, protože chtějí něco skladného, jednoduchého, a něco, co je okamžitě připraveno k použití. Super! Samozřejmostí je potom i to, že v signalizátorech je zabudovaný konektor pro zapojení swingeru

Součástí této sady je i příposlech FISHTRON RX MINI, který je schopný přijímat až 9 zařízení. Zmíněný příposlech při záběru signalizuje jak vizuálně (diodami), tak akusticky s pomocí tónu. Obrovskou předností tohoto zařízení je to, že je velmi malé, takže se příjemně nosí a používá u vody. Dalším gigantickým plusem je to, že v příposlechu dlouho vydrží baterie. Tohle je fakt paráda!

Upozorňujeme, že tato zlevněná sada signalizátorů s příposlechy je na rybářském e-shopu PARYS k dostání v posledních kusech. Rybáři si mohou vybírat zlevněné sady v počtu 2+1, 3+1 nebo 4+1. Největší balík peněz pak rybář ušetří při koupi největší sady. Nenechte si upláchnout jedinečnou možnost na super výhodný nákup!

Pokud si právě pokládáte otázku, jaký signalizátor na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tyto od české značky FLAJZAR. Jedná se o rybářskou elektroniku, která nabízí velkou kvalitu a skvělé vlastnosti, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Tohle je prostě kvalita, která vás nikdy nezradí!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -