DomůAkční nabídkaVýprodej špičkových vlasců na kapry NASH: 1000 metrů jen za 360 korun

Výprodej špičkových vlasců na kapry NASH: 1000 metrů jen za 360 korun

- Reklama -

V kaprařském světě je anglická značka NASH vnímána jako jedna z nejlepších. Není divu! Produkty NASH se vyznačují obrovskou kvalitou a spolehlivostí. A to se týká také aktuálně zlevněných vlasců.

Rybářský e-shopu PARYS aktuálně čistí skladové zásoby špičkových kaprařských vlasců NASH, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. Rybáři si nyní tak mohou obstarat tato prvotřídní vlákna za podstatně lepší ceny. Ale bacha! Množství zlevněných vlasců od anglické firmy NASH je výrazně omezeno. Takže kdo dříve přijde, ten bude mít kvalitní vlasec od anglické společnosti.

 

Vlasec NASH Bullet Mono

Tento vlasec od anglické společnosti NASH si velice rychle získal oblibu i česko-slovenských kaprařů. A to především díky neuvěřitelně spolehlivým vlastnostem při lovu velkých ryb. Zlevněné vlasce NASH Bullet Mono najdete na e-shopu PARYS za super ceny.

Silon na kapry NASH Bullet Mono se vyznačuje obrovskou pevností. Rybář se tak může spolehnout, že vlákno vydrží i velmi silný tah ryby mezi podvodními překážkami. Zároveň ale tento vlasec má i skálopevnou pevnost v uzlu, takže rybář se nemusí obávat utržené montáže při zdolávání. Tenhle vlasec vydrží fakt hodně!

Kromě toho si ale česko-slovenští rybáři toto anglické vlákno oblíbili i díky velké oděruvzdornosti. Rybář tak může tento silon používat i na těžkých vodách, na kterých je třeba přehršel podvodních překážek v podobě potopených větví nebo stromů. Vlákno je pak vhodné i pro lov na lokalitách s kamenitým dnem. Palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá TOP vlasec na kapry NASH Bullet Mono? Mrkněte na video!

Třetím zásadním plusem silonu Bullet Mono je velmi nízká průtažnost. Tohle je extra důležitá vlastnost, která rozhoduje o (ne)úspěšném zaseknutí ryby na větší vzdálenost. Jelikož ale toto vlákno nemá takovou průtažnost, tak rybář je schopný rybu přesně zaseknout i na velkou dálku. Tohle je fakt velká paráda!

 

K dispozici i náviny o délce 3 kilometry

Rybáři si mohou silon na kapry NASH Bullet Mono vybrat v několika průměrech. K dispozici je i poměrně tenké vlákno o průměru 0,28 mm, které si získalo velkou oblibu u rybářů díky skvělým vlastnostem při nahazování. Jelikož toto vlákno není až tak hrubé, tak nevzniká tolik přebytečného tření při hodu, díky čemuž montáže letí podstatně dále

K dispozici jsou potom i extra populární průměry při lovu těch skutečně velkých kaprů. Jedná se o průměry 0,33 a 0,37 mm, které vydrží i pořádný tah divoké ryby, zároveň jsou tato vlákna parádně pevná i při lovu na těžkých vodách. Teď mluvíme o lokalitách s velkým výskytem podvodních překážek nebo s kamenitým dnem.

Pro skutečně fajnšmekry je potom na výběr i už hrubší vlákno o průměru 0,40 mm. Tento silon rybáři ocení při lovu na skutečně těžkých vodách, kdy je zapotřebí rybu velmi rychle otočit nebo zastavit. Typicky se jedná o místa poblíž padlých stromů, kde je zapotřebí rybu nepustit do této velké překážky.

Na výběr jsou potom i dvě zbarvení. Rybář buďto může sáhnout po zeleném zbarvení, které je velmi vhodné třeba na zarostlé vody, kde je početný výskyt vodních rostlin. Naopak na zanesené vody s bahnem nebo odumřelou vegetací se více hodí silon v hnědém zbarvení.

A ještě něco: rybáři, kteří za sezónu spotřebují opravdu velké množství rybářského vlasce, si pak mohou obstarat i obrovské náviny o délce 3000 metrů. Jaká je hlavní výhoda? Kromě obrovské zásoby vlasce je dalším zásadním plusem výhodnější cena za 1 metr vlákna. Silon v takové kvalitě a za takovou cenu budete hledat jen těžko.

Jestli se aktuálně připravujete na novou rybářskou sezónu, pak se rozhodně podívejte na tyto spolehlivé vlasce od anglické značky NASH. Jedná se opravdu o vynikající silony, do kterých se každý rybář zamiluje. Zlevněné silony NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -