DomůAkční nabídkaVýprodej: suprová křesla na ryby s nosností 160 kilogramů za lidovou cenu

Výprodej: suprová křesla na ryby s nosností 160 kilogramů za lidovou cenu

- Reklama -

Na e-shopu PARYS probíhá výhodný výprodej pro rybáře, kteří si mohou obstarat suprová křesla pro rybáře za nepřekonatelně nízkou cenu. Ale bacha! Počet zlevněných křesel je omezen!

Asi není rybáře, který by nepotřeboval pohodlné křeslo na ryby. Právě to totiž zajišťuje maximální komfort při posezení u vody. A ve chvíli, kdy rybář nemá vhodné křeslo, pak se z rybaření stává „hotové peklo“. Jestli nyní hledáte kvalitní křeslo na ryby za nízkou cenu, máte štěstí. Na rybářském e-shopu PARYS totiž probíhá výprodej skvělých rybářských křesel Surreti!

 

Křeslo na ryby Surreti

Toto rybářské křeslo si zamiluje nejeden rybář, protože nabízí suprové vlastnosti za naprosto fantasticky nízkou cenu. Proto není divu, že o tato křesla na ryby je takový zájem, a proto se jejich zásoby rychle ztenčují. Zlevněná křesla pro rybáře Surreti najdete na e-shopu PARYS.

První vlastností, kterou ocení každý rybář, je jednoduchá konstrukce. Ta slibuje velmi rychle rozbalení, ale i sbalení křesla. Rybář tak nemusí nikde nic dlouho nastavovat. Ne! K postavení křesla postačí fakt jenom pár vteřinek. Ale přitom je konstrukce pořádně bytelná!

Samotná konstrukce je totiž vyrobena z kvalitních materiálů, které slibují vysokou odolnost a životnost. O to svědčí i obrovská nosnost, která činí 160 kilogramů. Takovou nosnost nemohou nabídnout ani mnohem dražší modely od konkurenčních firem. Konstrukce křesla spolehlivě udrží i hodně urostlého rybáře, který má „nějaké to kilo navíc“. Za tohle palec nahoru!

K ještě té stabilitě a bytelnosti: k té hodně přispívají i protiskluzové koncovky, které jsou krásně široké. Rybář tak má stoprocentní jistotu, že křeslo bude pevně držet i na bahnitém a kluzkém povrchu. A to i v tu chvíli, kdy z něj bude „startovat“ k prutům při záběru. Paráda!

 

Pohodlné sezení díky tvarované matraci

Dalším plusem na těchto křeslech je to, že mají anatomicky tvarovanou matraci. Rybář se tak může těšit na opravdu pohodlné posezeníčko u vody, jako kdyby seděl v gauči u televize. Zmíněné tvarování matrace má pak velkou zásluhu na tom, že rybáře nezačnou bolet záda ani po hodinách sezení u vody. Nádhera!

Jenže nejde jen o samotnou matraci: k vysokému pohodlí a komfortu přispívá i načechraný polštář na horní části opěradla. Právě o něj si rybář může opřít hlavu, takže si nezačne po chvíli namáhat krční páteř. A nemůžeme opomenout ani boční lemy, které působí jako ochrana před chladným průvanem.

Co se týče rozměrů: rozměry sedáku jsou 55 x 45 centimetrů, takže si na něm bude hovět i rybář nebo rybářka s rozměrnějším pozadím. Přičemž ani urostlejší osobu nebude nikde nic svírat nebo tlačit. Super! Ale hlavně: musíme zmínit neuvěřitelně pohodlnou zádovou opěrku o rozměrech 55 x 71 centimetrů.

Zádovou opěrku lze pak nastavit do takové polohy, jakou si rybář přeje. Rybář tak může sedět pěkně zpříma, anebo si křeslo nastavit téměř do vodorovné polohy, díky čemuž si může i krátce zdřímnout. Celkem křeslo dovoluje nastavení až 8 poloh. Tohle je fakt paráda!

Není divu, že toto křeslo vzbudilo na česko-slovenském rybářském trhu takový zájem. Rybářské křeslo Surreti nabízí vynikající vlastnosti – bytelnou a jednoduchou konstrukci, pohodlnou matraci a obrovské rozměry. Přitom nyní tento zlevněný model patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu.

Ale jak dlouho budou tato křesla ještě k dispozici, to netušíme. Je o ně velký zájem, takže zásoby se velmi rychle tenčí. Pokud i vy chcete mít kvalitní křeslo na ryby za pár korun, pak rozhodně neotálejte. Zlevněná křesla Surreti najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -