DomůAkční nabídkaVýsměch kaprařů skončil? I na boilies za 60 korun chytíte kapra o...

Výsměch kaprařů skončil? I na boilies za 60 korun chytíte kapra o váze 25 kilogramů

- Reklama -

Bývaly doby, kdy levné boilies za pár korun budilo emoce. Někteří rybáři se na takové kuličky prostě dívali skrze prsty. Doba se ale posunula a používání levného boilies přiznávají i esa kaprařiny. 

Ilustrační foto: PARYS

Možná si ty vášnivé diskuse ještě někteří pamatujete: Ten, kdo chytal nebo krmil levným boilies, mohl schytat od některých kaprařů minimálně výsměch. Nyní je ale situace docela jiná, protože používání levného boilies přiznávají i některá zvučná jména tuzemské kaprařiny v rybářských rozhovorech (nebudeme raději uvádět). A ono se není co divit!

Minimálně pro rozkrmení lovného místa je ale levné boilies naprosto ideální. Rybář totiž za rozumné peníze dostane velké množství kvalitního krmení, které spolehlivě pracuje, a které rychle přiláká kapry na lovné místo. A proto není divu, že rybářské firmy na tuto poptávku začaly rychle reagovat. Super levné boilies na kapry aktuálně nabízí třeba TB Baits od Tomáše Blažka

 

Levné boilies TB Baits vychází na 60 korun za kilo

Tohle jsou kuličky, které si získaly okamžitou pozornost na česko-slovenském trhu. Ten důvod je jasný: Toto boilies od ostříleného kapraře Tomáše Blažka patří k tomu nejlevnějšímu u nás. Když si to člověk přepočítá, tak kilogram těchto kuliček vychází na pouhých 60 korun za kilo. Ale přitom nabízí fakt perfektní vlastnosti. Toto levné boilies je dostupné na e-shopu PARYS za pár korun.

Boilies TB Baits broskev játra ve velkém pytli

Boilies TB Baits je postaveno tak, aby co nejrychleji přilákalo kapry na lovné místo. Takže po vhození do vody začíná okamžitě pracovat – z boilies se rychle uvolňují potravní signály a drobné částečky. Doba rozpadu se počítá na 8 až 12 hodin (záleží na podmínkách: na proudu vody, množství „bílé ryby“ atd.) Proto je toto boilies vhodné i do hodně studené vody

Pokud chcete, aby kuličky ve vodě vydržely delší dobu, pak není nic jednoduššího, než je nechat vytvrdnout. To znamená, že určité množství vložíme do pytlíku na boilies, a pak ho pověsíme na suché a teplé místo. Z kuliček se rychle uvolní vlhkost, takže ztvrdnou. A rybář tak dostane perfektní nástrahu a návnadu, která může vydržet až 24 hodin.

 

Při testování uloven skoro 25kilogramový kapry

Toto levné boilies TB Baits se dodává v praktických 10 kilogramových baleních, takže rybář si najednou obstará velké množství kuliček. Drtivá většina kaprařů toto boilies používá jako krmné boilies, ovšem celá řada rybářů na něj rovnou i chytá. A výsledky jsou hodně zajímavé!

Tomáš Blažek s velkými pytli boilies TB Baits

Mezi časté argumenty patřilo to, že na levné boilies nepůjde ulovit velkého kapra. To ale boilies od TB Baits vyvrátilo – například při testování těchto kuliček za 60 korun kilo se podařilo ulovit velké množství kaprů nad 20 kilogramů váhy, přičemž nejtěžší ryba vážila 24,7 kilo. A vysokou účinnost potvrzuje celá řada dalších rybářů/zákazníků, kteří rovněž nachytali krásné ryby.

Z nabídky si lze vybrat hned 4 příchutě. K dostání je například broskev/játra nebo oliheň/scopex. Mezi nejpopulárnější příchutě ale patří především monster crab, a poté i klasická jahoda. Právě ovocná příchuť jahody skvěle funguje při prvních jarních vycházkách, a proto není divu, že tyto kuličky jsou aktuálně zcela nejprodávanější.

Pokud hledáte opravdu levné boilies jak na krmení, tak ale i na samotný lov kapra, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky TB Baits za pár korun. Za naprosto rozumnou cenu dostanete minimálně vynikající návnadu, a pokud se na toto boilies rozhodnete chytat, tak i nástrahu. Boilies TB Baits za pár korun je k dostání na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -