DomůZajímavostiZapalovače Zippo s vyrytým věnováním

Zapalovače Zippo s vyrytým věnováním

- Reklama -

Když se řekne zapalovač Zippo, tak každému člověku se ihned vybaví naprosto precizní výrobek, který má nepřekonatelnou kvalitu, bohatou historii a nezaměnitelný design. Není divu. Tenhle zapalovač totiž chytne kdykoliv a kdekoliv, a je naprosto jedno, jestli zrovna prší, sněží nebo ostře fouká. Právě proto jsou zapalovače Zippo tak oblíbenými společníky i do těch nejtvrdších podmínek v přírodě. Vyberte si i vy svůj zapalovač Zippo a buďte u vody připraveni na cokoliv!

Chcete, aby právě váš zapalovač Zippo měl jedinečný a naprosto originální vzhled? Není problém! Na webové stránce www.mojezapalovace.cz si můžete navrhnout nápis, který vám s pomocí jedinečné technologie vyryjí na povrch zapalovače. Této metodě rytí se říká gravírování, a jedná se o technologii, s jejíž pomocí se odebírá povrch zapalovače. A právě díky tomu pak na zapalovači vznikají úžasné nápisy, které vydrží celý život. Proto je gravírovaný zapalovač Zippo vhodný dárek pro naše nejbližší. Na zapalovač totiž můžete nechat vyrýt například i věnování.

 

Jak to funguje?

Zapalovač Zippo2Firma mojezapalovace.cz provádí gravírování s pomocí diamantového hrotu. Tato metoda gravírování je například oproti té laserové kvalitnější. Diamantový hrot totiž dokáže odebrat silnější vrstvu materiálu, takže následně vznikají hlubší rytiny. Navíc s pomocí diamantového hrotu lze vytvářet i velice jemné linky, které jsou naprosto přesné. Velkou výhodou této metody je i nízká cena. Prvotřídně kvalitní vyrytí nápisu na jedné straně zapalovače vyjde na pouhých 350 korun.

Obrovskou výhodou je, že si obsah nápisu i jeho vzhled můžete navrhnout zcela podle vašich požadavků. Je jen na vás, jak bude písmo vypadat, a kterou část zapalovače bude zdobit. Návrh nápisu je naprosto jednoduchý a nezabere vám ani moc času. A to vše uděláte v pohodlí vašeho domova u počítače. Vyberte si pro sebe nebo své nejbližší originální dárek, který bude mít dotyčný člověk na celý život!

 

Zapalovače Zippo: Kus historie mužů na celém světě

Zapalovače Zippo jsou díky jejich dlouhověké výdrži neodmyslitelnou součástí milionů lidí. Mnozí z nich mají zapalovače Zippo jako své talismany. To je dáno i personalizací jednotlivých zapalovačů Zippo. Člověk si na ně totiž může nechat vyrýt skutečně cokoliv. Každý zapalovač Zippo se tak rázem stává jedinečným a nezaměnitelným originálem.

Zapalovač ZippoObliba zapalovačů Zippo tkví i v jejich bohaté historii. Už za druhé světové války sloužily americkým vojákům na bitevních polích v Evropě nebo v Pacifiku. Známé legendy, kdy zapalovače Zippo v náprsních kapsách zastavily letící kulky na lidská srdce, a zachránily tak řadu životů, jsou neodmyslitelnou součástí historie společnosti.

Není zapalovače, který by byl větším symbolem mužství. Ten chlapec, který měl v kapse zapalovač Zippo, se rázem stal mužem. A tak je tomu i v současnosti. Zapalovače Zippo používají tvrdí chlapi v těch nejkrutějších podmínkách po celém světě, protože Zippo nikdy nezklame.

Historie zapalovačů Zippo se nadále vyvíjí, ale už napořád zůstanou těmi zapalovači, kterými si gentlemani v řadě filmů připalovali svou cigaretu. Zapalovače Zippo jsou kusem historie. Historie, která dbala na prvotřídní kvalitu a nezaměnitelný design. A teď se součástí této historie můžete stát i vy!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -