DomůNovinkyZloděj rybářského vybavení rozmlátil okýnka u dvou aut! Škoda je 30 000 korun

Zloděj rybářského vybavení rozmlátil okýnka u dvou aut! Škoda je 30 000 korun

- Reklama -

Zloděj v Kolíně rozmlátil zadní okýnka dvou vozidel, ze kterých ukradl vybavení na ryby. Tímto činem způsobil škodu ve výši 30 000 korun. Chmaták ukradl třeba rybářské pruty s navijáky, podběráky nebo tašku s krmením. Po zlodějovi už pátrá policie, která žádá jakékoliv svědky o pomoc. V případě dopadení hrozí tomuto zlodějovi až 2 roky vězení…

Ilustrační foto: InRybar.cz 

Auta s rybářským vybavením byla zaparkována v Kolíně u obchodního centra. Rybářské vybavení uvnitř vozidel ale zaujalo zatím neznámého pachatele, který se jej rozhodl ukrást. „Kolínští policisté se zabývají případem týkající se vloupání do dvou osobních vozidel, která byla zaparkovaná na parkovišti u obchodního domu v Kolíně v ulici Benešova. Z automobilů bylo odcizeno hlavně vybavení pro rybáře,“ uvedla Michaela Richterová, mluvčí středočeských policistů.

Jak se vlastně neznámý pachatel dostal do aut? Zloděj rozhodně nejednal „v rukavičkách“, protože rozmlátil zadní skla u dveří. A vzniklým otvorem ukradl rybářské vybavení. „Podle dosavadního šetření se dosud nezjištěný pachatel vloupal do vozidel značek Škoda a Hyundai stejným způsobem, a to takovým, že u obou rozbil skleněnou výplň pravých zadních dveří, čímž si umožnil přístup do vnitřních prostor,“ popisuje policejní mluvčí.

 

Celková škoda 30 000 korun

Na co se zloděj při krádeži zaměřil? Pachatele zajímalo především rybářské vybavení, protože mezi odcizenými věcmi bylo několik prutů, navijáků, podběráky nebo taška s krmením. Celkovou škodu policisté vyčíslili na 30 000 korun, za což pachateli hrozí dvouletý pobyt za mřížemi.

„Pachatel odcizil několik rybářských prutů s navijáky, kaprářský a přívlačový prut, podběráky, tašku s krmením pro ryby a další doplňky potřebné k rybaření. Celková škoda byla vyčíslena na téměř třicet tisíc korun českých. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt ve vězení,“ dodala Michaela Richterová.

Policie žádá případné svědky o pomoc. „V této souvislosti žádáme občany o pomoc při objasnění případu. Pokud byste nám mohli poskytnout jakoukoli informaci vedoucí k dopadení pachatele, obraťte se, prosím, na kolínské policejní oddělení osobně či na telefonním čísle 974 874 710 nebo na bezplatnou telefonní linku 158,“ žádá policie.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -