DomůAkční nabídkaZnáte je? TOP nástrahy na podzimní kapry do 50 korun. Rybaření za...

Znáte je? TOP nástrahy na podzimní kapry do 50 korun. Rybaření za pár babek

- Reklama -

Při pohledu na dnešní ceny se mohou některým rybářům „protočit panenky“. Ty totiž vystřelily nahoru také u nástrah na ryby. Přesto! Na rybářském trhu jde pořád najít TOP nástrahy za pár korun.

Ilustrační foto: LK Baits

Jako by se svět úplně zbláznil! Ceny snad ve všech segmentech rostou nahoru, rybařinou nevyjímaje. Takže se může prodražit i náš životní koníček. Co s tím? Někteří rybáři to řeší tak, že „vykrádají“ ze špajzů osvědčené nástrahy, které se používaly před léty. Jenže! Ty kolikrát v potravinách také výrazně zdražují

Naštěstí ale na rybářském trhu je pořád dostatek nástrah, které jde sehnat doslova za pár korun. A ne, nejde o žádné „ležáky“. Ale například o populární plovoucí peletky, pelety v dipu nebo extrudy. Pojďme se na výběr těchto nástrah podívat blíže…

 

Extrudy LK Baits Gel Black Protein

Vynikající nástraha pro podzimní lov kaprů na klasické krmítko nebo feeder. Tato nástraha má vynikající složení, protože obsahuje celou řadu atraktivních živočišných surovin. Moderní extrudy Gel Black Protein jsou k dostání na e-shopu LK Baits  za pár korun!

Ono složení je obrovskou výhodou, protože nástraha dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně lákavou pachovou stopu. Takže například kapři, kteří se pomalu začnou chystat na „nehostinné období“, na tuhle živočišnou nástrahu skvěle reagují.

Tyto extrudy jsou velmi vhodné pro podzimní lov kapry i díky atraktivní velikosti. Rybář je tak schopný na háčku nebo pod háčkem vytvořit neuvěřitelně „sexy“ sousto. Dalším zásadním plusem je to, že tuto nástrahu lze napíchnout i přímo na háček. Za tohle palec nahoru!

Pokud hledáte opravdu vynikající nástrahu na podzimní kapry, pak se rozhodně podívejte na tyto extrudy s vysokým obsahem atraktivních surovin. S touhle nástrahou se rozhodně nebudete nudit! Extrudy LK Baits Gel Black Protein jsou k dostání na e-shopu LK Baits  za super cenu.

 

Měkčené peletky LK Baits SOFT Pellets Compot NHDC

Další špičková nástraha pro rychlé chytání kaprů na položenou nebo feeder. Tato výrazná nástraha nabízí trochu jiné předností než ta výše představená. Měkčené peletky LK Baits SOFT Pellets Compot NHDC najdete na e-shopu LK Baits  za super nízkou cenu.

Jaké jsou ty přednosti? Musíme začít výraznou vůní! Nástraha je totiž silně nadipovaná, takže vydává opravdu výraznou pachovou stopu. A to i v hodně studené vodě! Příchuť Compot NHDC je výrazně sladká, takže dokáže donutit k záběru i pasivnějšího kapra. Za tohle palec nahoru!

Dalším plusem je, že tato nástraha má výrazně oranžové zbarvení, takže jde vidět i na tmavém podzimním dně. Díky výraznému zbarvení je tato nástraha krásně kontrastní, což je zásadní vlastností, protože právě takové nástrahy si kapr velmi rychle všimne (zejména v čisté podzimní vodě).

Tyto měkčené peletky LK Baits SOFT Pellets Compot NHDC jsou vítaným doplňkem k masovým nástrahám, které se při podzimním lovu kaprů používají nejčastěji. Rybář tak má v záloze nástrahu, na kterou mohou mít kapři na podzim velkou chuť. Sladké peletky najdete na e-shopu LK Baits  za suprovou cenu.

 

Pelety v dipu LK Baits

Pokud jste fanoušky klasických pelet, pak byste měli zpozornět. Rybářská firma LK Baits totiž nabízí i levné pelety na kapry, které jsou namočené v dipu. Tuto klasickou nástrahu na kapry si můžete pořídit na e-shopu LK Baits  za pár korun.

Jde o klasické pelety s dírkou uvnitř nástrahy, která slouží k rychlejšímu a snadnějšímu nastražení. Tyto pelety jsou určené spíše pro rychlé chytání na klasickou položenou nebo feeder, protože doba rozpadu je 2 až 8 hodin.

Velkou výhodou těchto pelet je jejich složení, kdy nástraha obsahuje velké množství živočišných surovin. Ty tak dokážou ve vodním prostředí vytvářet silné potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. K výrazné pachové stopě pak přispívá i zmíněný dip, který silný odér ještě posiluje. Pelety v dipu seženete na e-shopu LK Baits  za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -