DomůNovinkyZ rybářů jsou milionáři: nejlepší si na závodech rozdělili 180 miliónů korun

Z rybářů jsou milionáři: nejlepší si na závodech rozdělili 180 miliónů korun

- Reklama -

V Mexiku skončil rybářský závod Bisbee´s Black & Blue. Tento závod pro rybáře je zajímavý nejen díky obrovským rybám, které závodníci loví. Velkou pozornost přitahují i tučné výhry pro nejlepší týmy. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Závod v lovu marlínů Bisbee´s Black & Blue se koná v Mexiku, přesněji řečeno v Cabo San Lucas, které leží na Kalifornském poloostrově. Právě tady se letos sjely dvě stovky rybářských lodí, aby se utkaly o prestižní titul, ale zároveň také o tučné šeky pro ty nejlepší rybáře.

 

Vítěz si odnesl přibližně 80 miliónů korun

Pro 3 nejlepší týmy, které na letošním ročníku ulovily ty nejlepší ryby, byly připraveny opravdu obrovské peníze. Jen pro první tři mančafty organizátoři připravili 7 387 925 dolarů, což je podle aktuálního kurzu více jak 180 miliónů korun. Neuvěřitelné peníze!

Jak vlastně letošní závody dopadly? Třetím týmem na nedávno skončeném ročníku byl Team R.V. Rentals, který dokázal ulovit 156kilogramového modrého marlína. A právě tito rybáři si odnesli šek na 1 590 975 dolarů. Kolik je to v přepočtu? Jedná se skoro o 39 miliónů korun.

Tučnější šek pak byl pochopitelně připravený pro Team Happy Ending, který dokázal chytit marlína černého o váze 203 kilo. Takže tato posádka si odnesla celkově 2 533 250 dolarů, což je asi 62 miliónů korun.

VIDEO: Takto vypadá start rybářského závodu, ve kterém jde o obrovské peníze

Ta nejzajímavější částka ale byla připravena pro Team El Mexicano. Těmto rybářům se povedlo chytit modrého marlína o váze 210 kilo, takže si ze závodu odvezli 3 263 700 dolarů. To je asi 80 miliónů korun. Tohle jsou naprosto astronomické částky!

 

Rybářské závody jsou obrovský byznys

Na druhé straně naší planety jsou rybářské závody obrovský byznys. V letošním roce jsme mimo jiné psali také o závodě White Marlin Open, na kterém se rozdělovaly price money v hodnotě více jak 200 miliónů korun.

Nejzajímavější balík si pak odvezli rybáři Jeremy Duffie s bratrem Jonem. Těm se totiž povedlo ulovit 35kilogramového marlína bílého. A právě tato ryba jim zajistila šek v hodnotě přes 100 miliónů korun. Více o tomto závodě jsme psali v tomto článku.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -