skingbranding-banner

MEGAVÝPRODEJ: Účinné nástrahy na kapry od firmy JET FISH s fantastickou slevou!


Rybářský e-shop InFish.cz vyprodává poslední zásoby produktů od renomované firmy JET FISH. Rybáři tak nyní mohou zakoupit tyto kvalitní produkty s fantastickou slevou! Vyberte si kvalitní dipované nástrahy, boilies, anebo tekuté atraktory za fantasticky nízké ceny! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej, proto množství těchto produktů je značně omezeno! Využijte tuto perfektní nabídku pro výhodný nákup. Tato akce se už nebude opakovat!

Dipované dumbles, účinné boilies nebo tekuté atraktory. To všechno naleznete v jedinečné výprodejové akci na InFish.cz. Všechny produkty od firmy JET FISH nabízíme s atraktivní slevou! Vybavte se na novou sezónu výhodně! Takovou nabídku vám nikdo jiný na rybářském trhu nedá!

 

boosterovane-dumbles-lr-120g-14mm-originalBOOSTEROVANÉ DUMBLES

Cena: 71 korun

Běžná cena: 95 korun (sleva 25 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Boosterované dumbles od firmy JET FISH je dneska již legendární nástrahou pro rychlé chytání kaprů. Tato silně nadipovaná nástraha působí i ve studené vodě na ryby jako magnet. Boosterované dumbles obsahuje celou řadu atraktivních látek na ryby, například aminokyseliny či nejrůznější druhy extraktů. Výborný dip, atraktivní příchutě a jedinečné složení dělá z této nástrahy naprostou bombu na velké a zkušené kapry. Tohle je opravdu parádní nástraha!

 

boilie-legend-range-20mm-250g-originalBoilies LEGEND RANGE

Cena: od 54 korun

Sleva na všechny druhy: 25 %

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Představujeme vám jednu z nejúspěšnějších řad boilies od firmy JET FISH. Boilies LEGEND RANGE se skládá z léty prověřených směsí, které mají na kontě celou řadu kapitálních kaprů. Složky jako aminocomplexy, esenciální oleje nebo nejrůznější extrakty dělají z boilies LEGEND RANGE naprosto úžasnou nástrahu. Toto boilies je u nás k dostání i ve velice atraktivních příchutích typu – biosquid, biocrab nebo robin red. Jedná se o opravdu povedenou řadu, do které se zamilovali i ti nejlepší kapraři. Boilies LEGEND RANGE určitě vyzkoušejte!

 

liver-booster-dip-250ml-originalTekuté atraktory JET FISH

Cena: od 105 korun

Sleva na všechny druhy 25 %

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Atrakt dip, sweet liquid nebo liver booster. Toto jsou všechny tekuté atraktory od firmy JET FISH, které jen nyní můžete získat s exkluzivní slevou. Všechny tyto tekuté atraktory jsou perfektní jak pro zatraktivnění nástrah při lovu kaprů, tak i pro vylepšování krmení nebo pro výrobu boilies. Tyto produkty od firmy JET FISH vás uchvátí svou jedinečnou konzistencí, barvou a zajímavou vůní. Všechny tekuté atraktory vyprodáváme v několika příchutích.

Upozornění: Ještě jednou upozorňujeme naše zákazníky, že tato akce je množstevně omezena. Ve skladě máme posledních pár kusů těchto produktů, které nyní rozprodáváme s exkluzivní slevou. Takže kdo dřív přijde, ten dřív „mele“…

Přejeme vám příjemný nákup!

Vás InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

Masakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

admin | přečteno: 8940x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejlepšímu na …

NOVINKA: Exkluzivní maskáčové spacáky pro rybáře! Nádherný dárek na Vánoce!

admin | přečteno: 712x | 15.11.2017 | Žádné komentáře

Tohle je nádhera! Firma Giants Fishing na trhu uvedla exkluzivní …

Lov kaprů: TOP 3 nástrahy na kapry do studené vody! S těmahle si zaručeně zachytáte!

admin | přečteno: 1768x | 14.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled to nemusí vypadat, ale zrovna teď je …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *